International Team Championship 2019 – 1.kolo

Vynikajícími výsledky se blýskli hrči českého týmu učících profesionálů v prvním kole International Team Championshipu konaném v portugalském Penina Golf and Hotel Resortu. Hráči v sestavě Rudolf Nechanický jun., Štefan Páleník a Jiří Němeček dokázali v nabité konkurenci 18 států obsadit průběžné 7. místě.

„Bylo to mé první turnajové kolo od European Tour na Albatrosu a tak jsem nevěděl, co mám od sebe očekávat. Dlouhá hra mě dnes velmi podržela, ale slabší krátká hra se podepsala na výsledku 72 ran.“ Tvrdil s úsměvem na rtech Štefan Páleník, který dnes odehrál první kolo v paru.

Jiří Němeček nám prozradil, že jeho výsledek (také v paru) byl poznamenán nervózním začátkem s nepovedenými ránami, které byli následně vyměněny dokonalými putty o které se mohl opřít celou hru.

Špatný začátek kola a nestabilní hra z týčka driverem zrazovala Rudolfa Nechanického, který zahrál za 80 a jeho výsledek se v dnešním dni nepočítal do týmové hry.

Po výkonech 72 (Par) Jiří Němeček, 72 (Par) Štefan Páleník a 80 (+8) Rudolf Nechanický jun. je tým PGA of Czech Republic na krásném samostatném 7. místě.

Naši hráči ztrácejí pouze 1 ránu na to, aby byli na děleném 3.místě a na prozatím vedoucí Holandsko ztrácejí pouze 3 rány.

Přejeme klukům hodně štěstí v nadcházejících dnech, aby jejich výsledky byli ještě lepší než dnes.