Spravit si chuť na Investec SA Women’s Open – další turnaj Ladies European Tour v Jihoafrické Republice

Naše golfová hráčka Jana Melichová, se již intenzivně připravuje na další turnaj ze série Ladies European Tour – Investec SA Women’s Open, který se koná opět v Jihoafrické Republice.

 

Po turnaji Joburg Ladies Open, který se hrál minulý týden Jana řekla: “Poslední dva dny turnaje jsem opravdu bojovala, bohužel ne se hřištěm ale sama se sebou,” nyní se připravuje na lepší výsledky v nadcházejícím turnaji.

 

Jana Melichová měla možnost zahrát si na Investec Women’s Open v minulé sezóně, avšak tentokrát se turnaj koná na jiném hřišti. “Erinvale Country Golf Estate je skutečně krásné hřiště, obklopené přírodou, vinicemi a okolními domy v koloniálním stylu. Některé jamky jsou ale záludné, hlavně na druhé devítce” poznamenává Jana. Těší se i na příjemnější klima v kontrastu s teplejším Johannesburgem: “Je tady opravdu příjemněji než v Johannesburgu, což je během čtyřdenního turnaje výrazně znát, zvláště když odpoledne teploty dosahují 30 stupňů. Je navíc skvělé hrát v tak zeleném prostředí.”

 

Investec SA Women’s Open je čtyřdenní turnaj, který začíná ve čtvrtek 25. 4. 2024 a končí v neděli. Turnaj bude živě přenášet O2TV Sport.

 

Jana Melichová začne své vystoupení ve čtvrtek v 11:40 z 10. jamky a bude hrát ve flightu s francouzkou Celine Herbin a místní hráčkou Kierou Floyd.

 

Kontakt pro média: tel: +420 775 086 297, e-mail: management@wingsofczechia.com

Zdroj: Kateřina Horizsny