International Team Championship – 2.kolo

Chladné počasí a občasné přeháňky v Penina Golf and Hotel Resortu v Portugalsku zbrzdily reprezentanty PGA of Czech Republic , kteří měli turnaj skvěle rozehraný, kdy po prvním kole byly na paru hřiště a to jim zajišťovalo 7. příčku.

Nejlepší dnešní výsledek donesl do klubovny kapitán týmu Rudolf Nechanický Jr., který zahrál 73 ran (Par). Výsledek mohl být ještě lepší nebýt nervózního začátku, který byl, ale vystřídán bezchybnou druhou devítkou za -3.

Jiří Němeček s výsledkem 76 (+ 3) byl dalším hráčem, který se počítal do týmového skóre. Po devítkách za +1  a +2 řekl:“ Pokud mineš na tomto hřišti grýn, tak stav hřiště stěžujě krátkou hru. Bohužel se často stane, že míč leží v obtížnější pozici kvůli podmáčení.“

Štefan Páleník se dnes trápil v poli a netrefoval míčky ideálně. Třikrát trefená voda mu zkazila dnešní výsledek, který se dnes nepočítal 77 (+4).

Naši hráči s celkovým výsledkem +3 po dvou dnech jsou na 10. místě a ve čtvrtek 5.prosince je čeká finálová bitva.

Kapitán Rudolf Nechanický stanovil na poslední kolo turnaje sobě i celému týmu jasnou strategie, skrze útočný golf na pareh 5.