Barbora Mejstříková

Zpět na Členové

Změnit fotku v záhlaví
vejlupkova
Změnit fotku v záhlaví
Stav tohoto uživatelského účtu je Schválené

Tento uživatel nemá prozatím vyplněny žádné údaje.

Umím dobře česky., I also speak english!
721552542
2015
Golf Professional A

V České Republice jsem hrála s extraligovým teamem Čechie a pravidelně se účastnila amatérských domácích a mezinárodních turnajů a mistrovství. Jedním z největších golfových i životních zážitků patřilo studium a hraní za školní team na americké univerzitě, kde jsem byla hráčkou Florida Southern College, která patřila mezi neúspěšnější teamy v Division II v USA. Našim největším úspěchem bylo druhé místo na Nationals, první místo na Regionals a výhra naší konference.
Reprezentovala jsem Golf Klub Čechie v ligových soutěžích, se kterou se nám v roce 2009 podařilo vyhrát českou extraligu.

-Od roku 2015 trenér v Loreta Golf Club Pyšely – trénovaní dětí a mládeže v rámci juniorské akademie a dospělích. Výuka v anglickém jazyce. Pořádání kempů, soustředění a turnajů. Organizace juniorské akademie.
-Od roku 2015 – Trenér v Golf Club Čechie
-Od roku 2017 spolupráce s CZDGA – trenér v rámci zimních soustředění
-Od roku 2016 kondiční a fitness trenér – zimní kondiční příprava Puzzle golf Academy Loreta a individuální klientela
-V minulosti praxe v golfovém zákaznickém servisu Streamsong resort golf and hotel (USA), First Tee of Lakeland (USA) – asistent golfového instruktora, Florida Southern College/Robert´s Academy (USA)- tělovýchova

Loreta Golf Klub Pysely, Golf Klub Čechie
700-990
Umím dobře česky., I also speak english!