22 Bře. 2018

Matuš na Challenge v Keni nepostoupil

European Challenge Tour – Barclays Keny Open, Nairobi, Keňa (22. – 25.3.2018, časový posun +2 hodiny)

Stanislav Matuš hrál druhé kolo z desátého odpaliště a první devítku šel v paru s jedním birdie a jedním bogey. Druhou devítku pokazilo do[...]

19 Bře. 2018

Úspěšná premiéra Vlčkové na Symetra Tour

Premiéra české profesionálky a členky PGAC Karolíny Vlčkové na americké Symetra Tour skončila úspěchem. Vlčková nejenže prošla cutem, ale v silné konkurenci skončila na skvělém 37. místě (+1) ze šedesáti hráček finále. Poslední kolo zahájila bogey na první ja[...]

19 Bře. 2018

European Golf & Fitness Symposium 2018 se záštitou PGA of Czech Republic

Sympozium specializované na golfový fitness bude 12. a 13. dubna 2018 v lisabonském Sheraton Cascais Resort. Seminář je započitatelný do programu kariérního růstu a je věnován fyzické přípravě při zlepšování výkonu a techniky hry.

Symposium spojuje mez[...]

9 Bře. 2018

Nové sídlo PGA of Czech Republic bude v Hostivaři

Smlouvu o změně sídla podepsali 9. 3. 2018 prezident PGA of Czech Republic Roman Svoboda a Jiří Martinka, prezident Golf Clubu Hostivař. Sídlo PGA se od dubna přesouvá ze současného Golf Resort Černý Most do areálu Golf Hostivař. O podrobnostech budeme inform[...]

Kalendář nadcházejících událostí

březen, 2018

Ve vybraném měsíci nejsou žádné události

Stáhnout všechny události jako ISC soubor

Víte, kdo má dnes narozeniny?

V tento den nemá nikdo z členů PGA of Czech Republic narozeniny. Nezapomeňte to zítra zkontrolovat.
275
Členů PGA of Czech Republic
6
profesionálních turnajů
5
rozšiřujících seminářů

Partneři PGA of Czech Republic

Představujeme Vám partnery Czech PGA na rok 2018:

Moneta Money Bank

Generální partner Tour


Moneta Money Bank se stala na rok 2017 generálním partnerem Czech PGA Tour, nový ročník tedy ponese oficiální název MONETA Czech PGA Tour 2017.

Fischer Group

Partner


Cestovní kancelář Fischer pokračuje v partnerství s PGA of Czech Republic a i díky její podpoře je možné realizovat další sezónu Czech PGA Tour.

ERV Evropská pojišťovna

partner

Hledáte svého trenéra?

Na stránkách Czech PGA najdete seznam všech členů PGA of Czech Republic, mezi kterými si snadno vyberete svého trenéra golfu.
Nejste z Prahy? Nezoufejte, kvalitní trenér se totiž najde ve všech částech České republiky. Vyberete si profesionála, který Vám nejen zlepší švih, odpal, krátkou hru, ale také vás seznámí z golfovou etiketou a pravidly golfu. PGA of Czech Republic garantuje proškolené profesionály, kvalitní výukový systém a služby se 100% přidanou hodnotou!
X