WGM Czech Open v Berouně zvítězil Jan Cafourek Nová partnerská hřiště pro členy PGAC Vítězství Ondřeje Liesera na Pro Golf Tour v Polsku Moneta Czech PGA Tour vyhráli Stanislav Matuš a Lucie Hinnerová Vítězství Jana Cafourka na Pro Golf Tour Výsledky III. Playing vs. Teaching PRO 2019 Karlštejn Aktivní spuštění a mediální komunikace projektu Hraj golf, změň život je tady! Hřiště, na kterém se finančně podílel také anglický král Eduard VII.? To je Royal Golf Club Mariánské lázně Kunětická hora, jedno z partnerských hřišť PGA of Czech Republic Termíny nové série MONETA Czech PGA Tour 2019 jsou známé! PGAC se stává provozovatelem projektu Hraj golf změň život

Neuvěřitelný úspěch Kláry Spilkové v historii českého golfu. Získala kartu na americkou golfovou sérii!

12 Pro. 2019

Czech Pro-Am Teaching Tour: Termíny roku 2020

Devátý ročník Czech Pro-Am Teaching Tour zná termíny pro sezonu 2020. Stále oblíbenější série učících profesionálů a výkonnostních amatérů se podívá na šest hřišť v sedmi termínech, obvykle pondělních.

První výjimkou je dvoudenní mistrovství, tradičně [...]

5 Pro. 2019

International Team Championship 2019 – zdravice

Finálové kolo Internationál Team Championship v portugalském Penina Golf and Hotel Resortu provázelo, krásné a slunečné počasí. Naši hráči dnes měli před sebou složitou situaci, která vznikla po včerejších nepříliš vydařených výsledcích.

Kapitán Rudolf[...]

5 Pro. 2019

International Team Championship 2019 – zdravice

Čeští reprezentanti Rudolf Nechanický jr., Štefan Páleník a Jiří Němeček se s námi dělí o své pocitiy z průběhu Iternational Team Championship, který se koná v portugalském Penina GOlf and Hotel Resort.

Štefan Páleník

Jiří Němeček

Rudolf [...]

5 Pro. 2019

International Team Championship – 2.kolo

Chladné počasí a občasné přeháňky v Penina Golf and Hotel Resortu v Portugalsku zbrzdily reprezentanty PGA of Czech Republic , kteří měli turnaj skvěle rozehraný, kdy po prvním kole byly na paru hřiště a to jim zajišťovalo 7. příčku.

Nejlepší dnešní vý[...]

Kalendář nadcházejících událostí

prosinec, 2019

Ve vybraném měsíci nejsou žádné události

Stáhnout všechny události jako ISC soubor

Víte, kdo má dnes narozeniny?

V tento den nemá nikdo z členů PGA of Czech Republic narozeniny. Nezapomeňte to zítra zkontrolovat.
275
Členů PGA of Czech Republic
6
profesionálních turnajů
5
rozšiřujících seminářů

Partneři PGA of Czech Republic

Představujeme Vám partnery Czech PGA na rok 2018:

Moneta Money Bank

Generální partner Tour


Moneta Money Bank se stala na rok 2017 generálním partnerem Czech PGA Tour, nový ročník tedy ponese oficiální název MONETA Czech PGA Tour 2017.

Fischer Group

Partner


Cestovní kancelář Fischer pokračuje v partnerství s PGA of Czech Republic a i díky její podpoře je možné realizovat další sezónu Czech PGA Tour.

ERV Evropská pojišťovna

partner

Hledáte svého trenéra?

Na stránkách Czech PGA najdete seznam všech členů PGA of Czech Republic, mezi kterými si snadno vyberete svého trenéra golfu.
Nejste z Prahy? Nezoufejte, kvalitní trenér se totiž najde ve všech částech České republiky. Vyberete si profesionála, který Vám nejen zlepší švih, odpal, krátkou hru, ale také vás seznámí z golfovou etiketou a pravidly golfu. PGA of Czech Republic garantuje proškolené profesionály, kvalitní výukový systém a služby se 100% přidanou hodnotou!
X