Wiesner-Hager Trophy 2020

Czech PGA Tour 2020 odstartovala na Hluboké a již 26.6. se můžete těšit na druhý turnaj Czech PGA Tour  s názvem Wiesner-Hager Trophy 2020, který se uskuteční na krásném Středočeském hřišti Panorama Golf Resort Kácov.

Hřiště nabízí 3 devítky a turnaj se uskteční na dvou z nich a to Forest a Meadows.

Do turnaje vstoupí také Filip Mrůzek nebo Stanislav Matuš. Jaké mají tito hráči od turnaje očekávání a jak vypadá jejich příprava na turnaj?

“Na turnaj se samozřejmě moc těším. Je to krásné hiště v úžasné přírodě a také velmi sportovní hřiště, které může hezky prověřit. A na to se právě těším. Příprava je stále stejná jako na každý turnaj. Nyní jsem se vrátil ze Slovenska z turnaje, po kterém si dopřeju jeden den regeneraci a poté se pustím zpět do tréninku v podobě posilovny a golfu. Snažím se stále držet v rytmu a být ready” Informoval nás Filip Mrůzek.

Stanislav Matuš, který se v posledních turnajích umístil na druhé příčce nyní míří na vítěžství. “Na turnaj se určitě chci připravit ještě lépe než na předchozí dva na Bohdanči a Hluboké. Na obou jsem obsadil druhé místo a tak bude hlavní motivací konečně vyhrát. Kácov ještě neznám a proto se tam v nadcházejícím týdnu chystám vyrazit alespoň dvakrát abych hřiště lépe poznal.” prozradil své plány Stanislav.

Turnaj se blíží a my přejeme všem hráčům úspěšnou přípravu a hezkou hru.

Filip Mrůzek

Stanislav Matuš