Vítězem Czech PGA Mladá Boleslav Open je Pravin Pathare z Indie

Czech PGA Tour 2021 zavítala na hřiště v Mladé Boleslavi, kde se uskutečnil jednodenní turnaj Czech PGA Mladá Boleslav Open 2021 s dotací 100.000,-Kč, turnaj se konal v úterý 21.9. 2021

Předposlední turnaj sezńy Czech PGA Tour 2021 vyhrál indický profesionál Pravin Pathare. Zahral skvělé kolo se skóre -4 (68 ran) bral zlato a o dvě rány za sebou nechal jména jako jsou Filip Mrůzk, Jakub Pokorný nebo Gregg Lavoie.

Pravin žije právě v Mladé Boleslavi, a tak využil domácího prostředí a znalosti hřiště, které se naposledy hrálo v rámci Cezch PGA Tour v roce 2014, možná i proto bylo mnoho hráčů zaskočeno ze vzrostlých stromů. Indický hráč letos objíždí domací trunaje, ale zatím moc nezářil jeho nejlepší výsledek bylo dělené 15. místo ve West Golf Classic v Darovanském dvoře. Pro Pravina je to první vítezství v profesionální karieře, a tak bude určitě s radostí vzpomínat jak na Mladou Boleslav tak i na Czech PGA Tour.

Další zajímavostí turnaje byl start naší transgendrové členky PGA of Cezch Republic – Anny Nicole Kučerové, která se poprvé představila na profesionálním turnaji od té doby co změnila pohlaví. Její výsledek v paru (72 ran) ukazuje, že bude velkou soupeřkou na domácí scéně.

Výsledky ZDE

Vítěz Czech PGA Mladá Boleslav Open Pravin Pathare

Jan Cafourek na drivingu

Štěpán Daněk driluje

Kristýna Napoleaová se chystá na start

Jan Cafourek na startu

Tadeáš Sedláček a Vladimír Velenský

Poprvé na turnaji Anna Nicole Kučerová

 

Text a foto: LT