Váňová a Napoleaová v závěrečném turnaji LETAS v první desítce

Ve Španělsku se v uplynulém týdnu hrál poslední turnaj LET Access Series pod názvem Santander Golf Tour Barcelona, výborně si na něm vedly české profesionálky Šideri Váňová a Kristýna Napoleaová, které se umístily v první desítce.

Šideri Váňová se podělila o čtvrté místo s nigerijskou hráčkou Georgií Iziemgbe Oboh s výsledkem +5, Kristýna Napoleová skončila na samostatném devátém místě po výsledku +7. Další české zástupkyně už cutem neprošly, Eva Koželuhová sužovaná zdravotními problémy zahrála +24, amatérky Anna Andrýsová +14 a Barbora Bujáková +25.

Turnaj ve Španelsku byl posledním podnikem LETAS v letošní sezóně. V celkovém pořadí byla z českých hráček nejúspěšnějsí Kristýna Napoleová, která skončila na osmnáctém místě, Šideri Váňová byla dvacátáosmá, osmdesátádevátá pak byla ještě Kateřina Vlašínová. V pořadí LETAS rookie of the year skončila Kateřina Vlašínová třicátásedmá.

V tomto týdnu se koná v rámci Ladies European Tour Dubai Moonlight Classic, které se bude hrát od středy do pátku v Emirates Golf Clubu na Faldo Course, na pozvánku se ho zúčastní také Kristýna Napoleová.

Autor: Martin Kovařík