Trojice českých hráčů na Pro Golf Tour v první desítce

Hned tři čeští hráči se dokázali probojovat do TOP 10 na Pro Golf Tour v St. Pöltenu, na hřišti s parem 70 se nejvýše umístil Jan Cafourek, který obsadil dělenou bronzovou příčku. Hned za ním na děleném pátém místě skončil Aleš Kořínek a o další ránu za ním dělený sedmý Jakub Bareš.

Cafourek explodoval především ve druhém kole, kde zahrál 62 ran (-8) a vyšvihl se do popředí turnaje. Nakonec finišoval výsledkem 67 ran a s výsledkem -12 se podělil o bronz s francouzským golfistou Mathieu Decottignies Lafonem.

Aleš Kořínek hrál vyrovnaně, první kolo za 66, druhé za 68 a třetí za 68, nakonec tedy páté místo v turnaji. Jakub Bareš se o lepší než sedmou příčku připravil ve druhém kole turnaje, kdy zahrál 71 ran (+1). Umístění však vylepšil závěrečným kolem za 63 ran.

Velmi dobře si vedl také Michal Pospíšil, který výsledkem -6 obsadil dělené sedmnácté místo. Matyáš Zapletal, Štěpán Daněk, David Benák, David Hozák, Jiří Vik ani Tomáš Bystřický na turnaji neprošli cutem.

Autor: Martin Kovařík.