The International PRO-AM presented by CPG

THE INTERNATIONAL PRO-AM 2023
LILY COUNTRY CLUB, OSLO, NORSKO | 28. ČERVNA – 1. ČERVENCE 2023

Poslední místa pro týmy jsou k dispozici na The International Pro-Am presented by Konfederace profesionálního golfu [CPG] a Sports Travel Group [STG]/Golf Traveller, který se bude konat od 28. června do 1. července 2023 v úžasném klubu Lily Country Club v norském Oslu.

Tato akce kombinuje to nejlepší z gastronomických a cestovatelských zážitků a soustředí se na destinaci kolem Osla s možností si zahrát na dvou nejlepších norských hřištích, Miklagard Golf Club a Kongsvinger Golf Club, a přitom zůstat v pětihvězdičkovém Lily Country Club.

Po samotném Pro-Am je pak volitelný doplněk, který vám umožní vydat se na sever, k polárnímu kruhu a objevit jedno z opravdu neuvěřitelných míst na světě, kde se dá hrát golf – Lofoten Links. Rozšiřující balíčky zahrnují další ubytování a cestování a také 2 kola golfu na Lofotech s jedním půlnočním Tee Timem pro nezapomenutelný zážitek.

Itinerář Pro-Am zahrnuje hlavní turnaj hraný na dvě kola, odlehčený týmový turnaj, pro-shootout challenge a finálové kolo v jamkovém formátu.

Profesionálové cestují zdarma v doprovodu tří platících amatérů a mají zaručeno 500 € s dalšími cenami v nabídce za umístění mezi pěti nejlepšími v hlavním turnaji a pro-shootout challenge.

International Pro-Am byl zahájen v Turnberry v roce 2019 s jedinečnou nabídkou, která spojila to nejlepší z golfu a cestování ve formátu, který zahrnoval četné šance vyhrát různé ceny včetně luxusních zážitků.

Další informace najdete na stránce https://cp.golf/2023international, pro přihlášení týmu https://TheInternational.golf.

 

Zdeoj:CPG