Seminář: Faktory ovlivňující výchovu mladého sportovce

Rádi bychom Vás pozvali na seminář týkající se psychologie sportu a zejména faktorů ovlivňujících výchovu mladých sportovců s Marianem Jelínkem, který se uskuteční 30.3.2020v pražské Hostivaři od 9 do 17h.

Marian Jelínek je hokejový trenér (zlato z MS 2005, 2x titul s HC Sparta Praha, Presidentův pohár s HC Plzeň), sportovní kouč, manažer, dlouholetý bývalý osobní kouč Jaromíra Jágra a šéf letní školy Jágr-team.

Již více než 25 let se zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem.

Přednáší nejen asociacím a klubům napříč všemi sporty, ale také firmám z různých oborů.

Marian Jelínek je garantem oboru Psychologie pro manažery na Newton College a spoluautorem projektu SportMentor: www.sportmentor.cz

Individuálně spolupracuje s vrcholovými sportovci (Karolína Plíšková, Petr Mrázek, Jan Micka a další olympionici) a manažery.

Biografie Mariana Jelínka:

S hokejem začínal jako útočník v Písku. Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, obor tělesná výchova – zeměpis. Kromě aktivní trenérské kariéry se rovněž zajímá o psychologii sportu, na toto téma sepsal řadu knih a získal doktorát z filosofie.

V letech 2003–2005 působil jako asistent trenéra u české hokejové reprezentace, se kterou získal v roce 2005 titul mistra světa. V nejvyšší české soutěži působil nejprve jako asistent trenéra Františka Výborného v týmu HC Sparta, který pod jejich vedením dvakrát získal titul mistra republiky. Od sezóny 2009/2010 působil po tři roky jako hlavní trenér v Plzni.

Cena semináře pro člena PGAC 2 500 Kč, pro nečlena 3200 Kč. V ceně je oběd.

Registraci prosím zašlete na email pga@pga.cz do 20.3.2020