S dobrým pocitem po Swiss Ladies Open, Jana Melichová přeletěla do Londýna na třetí týmové ARAMCO sezóny

Londýn, 2. července 2024 – Česká golfová hráčka Jana Melichová dorazila v pondělí přímo ze švýcarského Curychu do Londýna, kde se zúčastní prestižního turnaje ARAMCO Team Series, který začne ve středu 3. července a potrvá jako vždy 3 dny, do pátku 5. července.

Na předchozím turnaji Swiss Ladies Open, který se konal minulý týden, Jana po období nemoci konečně našla svou formu a byla spokojena se svou hrou, i když udělala chyby na dvou jamkách, které ji stály pět trestných bodů. I přes tyto chyby odehrála jinak čistou a pěknou hru, což jí dodalo sebevědomí a dobrý pocit před turnajem ARAMCO v Londýně.

Jana dorazila do Londýna v pondělí a již ten den by měla vyrazit na hřiště a trénovat. V úterý se neúčastnila PRO-AM turnaje, ale rozhodla se pro svoje vlastní tréninkové kolo.

ARAMCO Team Series bude opět hostit Centurion Club, luxusní golfový klub nacházející se nedaleko Londýna. Zde jsou 3 nejzajímavější jamky tohoto hřiště, které čekají na golfistky během tohoto vzrušujícího turnaje.

Čtyřparová jamka číslo 6 je známá svou strategickou složitostí. Vyžaduje dobře umístěný odpal, aby se hráčky vyhnuly bunkrům napravo a hustému lesu nalevo. Přístupový úder je stejně náročný, s úzkým greenem chráněným bunkry a vodní překážkou. Hráčky musí být opatrné a přesné, aby dosáhly dobrého výsledku na této jamce.

Tříparová jamka číslo 16 je klamavě obtížná kvůli své délce a převládajícím větrům. Green je vyvýšený a obklopený bunkry, což vyžaduje přesnost při odpalu. Je to jamka, kde je výběr hole a kontrola úderu klíčová. Hráčky musí pečlivě zvážit své možnosti, aby tuto jamku zahrály bez ztráty.

Závěrečná osmnáctá jamka je jednou z nejtěžších na hřišti. Obsahuje stoupající fairway s neviditelným odpalem. Green je chráněn sérií bunkrů a rybníkem, což vyžaduje přesný a dobře promyšlený přístupový úder k úspěšnému zakončení kola.

Jana zahajuje turnaj ve středu prvním kolem ve 13:39 (GMT) ve flightu s kapitánkou Olivií Cowan z Německa, indickou hráčkou Pranavi Urs a princem Khalidem Al Faisalem ze Saúdské Arábie.

Všichni fanoušci mohou sledovat turnaj živě na O2TV Sport všechny tři dny, ve středu a čtvrtek od 16:30 a v pátek od 13:30.

Kontakt pro média: tel: +420 775 086 297, e-mail: management@wingsofczechia.com

Zdroj: Kateřina Horiszny

Foto: Kateřina Horiszny