Rozšiřující seminář s Christophem Bausek: Podnětný den plný inovací v golfovém světě

Dne 18. března se v prostorách Royal Golf Clubu Beroun uskutečnil fascinující seminář, který nabídl unikátní pohled do moderního světa golfového tréninku. S prestižním trenérem Christophem Bausekem se učili účastníci o nejnovějších trendech a technologiích, které ovlivňují výkon a strategii hráčů v golfu.

Seminář přilákal 25 nadšených účastníků, z řad členů i studentů PGA of Czech Republic, kteří se během intenzivního dne naučili mnoho nových informací. Program semináře nabídl široké spektrum témat, které zahrnovaly 3D analýzu švihů, praktickou výuku na drivingu a chipingu, techniku a strategii hry, až po využití sociálních médií pro propagaci.

Seminář odstartoval v 9:00 a pokračoval až do 18:30, během kterého se účastníci zaměřili na následující témata:

9:00-12:30 – 3D-Force Plate: Během této části semináře se účastníci seznámili s 3D analýzou švihů elitních hráčů a porovnáním s amatérskými hráči. Christoph Bausek poskytl svůj pohled na významná data z těchto analýz a diskutoval o preferencích při výuce.

13:0-15:00 – Zápěstí: Další část semináře proběhla na drivingu se zaměřila na analýzu dat zápěstí u elitních hráčů a prezentovala drily a tipy na zlepšení pohybu zápěstí a loktů.

15:00 – 16:00 – Technika elitní krátké hry: Účastníci se podívali na techniku a strategii elitní krátké hry a diskutovali o nejlepších postupech u DP World Tour hráčů.

15:00 – 16:00 – Course Management na DP World Tour: Tato část semináře se zaměřila na course management na úrovni DP World Tour, kde účastníci získali cenné poznatky o tom, jak správně plánovat a přistupovat k jednotlivým jamkám.

16:00 – 17:00 – Sociální média: Poslední část semináře se věnovala využití sociálních médií pro propagaci golfu. Účastníci se dozvěděli o strategiích tvorby obsahu na platformách jako YouTube, Instagram a TikTok a o významu budování komunity a značky online.

Celkově byl seminář s Christophem Bausekem pro účastníky inspirativním zážitkem, který jim poskytl nejen nové informace a dovednosti, ale také je motivoval k dalšímu rozvoji v golfové kariéře.

Chipping
Analýza
Účastníci
Tintěra a Bausek

Zdroj: LT foto: LT