Rozšiřující seminář – GamyPlan – Jesús Rodríguez Salvador

PGA of Czech Republic si pro Vás připravila rozšiřující seminář s Jesús Rodríguez Salvador (Španělsko) na téma , který se bude konat v pondělí 17. října v areálu Royal Golf Club Beroun.

Jesús Rodríguez Salvador a jeho příběh o GamyPlanu.

V roce 2010 jsem začal pracovat pro Královskou španělskou golfovou federaci; nejprve jako reprezentační trenér, poté jako ředitel odboru vzdělávání a nakonec jako technický ředitel centra pro vysokou výkonnost.

Během těchto let jsem byl schopen komunikovat se stovkami škol a profesionálů, což mi pomohlo porozumět potřebám, nedostatkům a potížím, které se kolem golfového koučování objevily.

Díky tomu všemu jsem věděl, že golfový trenérský průmysl potřebuje celkovou transformaci, pokud jde o tradiční systém výuky. Hlavní aspekty, které bylo potřeba inovovat, byly: dynamika výuky koučování, plánování lekcí, obsah aktivit klasifikovaných podle dovedností a úrovní, systém, pomocí kterého by studenti mohli porozumět svému vývoji, zlepšit komunikaci se studenty a sledování výkonnosti mimo tréninkové hodiny.

Tak se zrodil Gamyplan. Digitální transformace pro sportovní vzdělávání, kde prostřednictvím nového systému pomáháme profesionálům s plánováním našich tréninků, motivujeme studenty, trénujeme lépe prostřednictvím systému progresivních úspěchů a daří se nám zlepšovat vztah mezi studentem a trenérem prostřednictvím monitorování a komunikačních nástrojů.


Téma: GamyPlan
Lektor: Jesús Rodríguez Salvador
Termín: pondělí 17. října od 9:00 do 18:30

Místo: Royal Golf Club Beroun

Cena: člen PGAC 500Kč / nečlen 3000,-Kč

 

Program:

09:00-11:00 – Plán koučování a dynamika lekcí

11:30-13:30 – Plánování lekcí – Komunikace – Zpětná vazba

13:30-14:30 – Oběd

14:30-16:30 – Praktická cvičení – driving range

16:30-17:30 – Plánování a sledování se studenty

17:30-18:30 – Otázky a odpovědi

Přihlášky můžete zasílat na pga@pga.cz

 

Zdroj:LT  Foto:Gamyplan