Profesionální golfová asociace ČR prostřednictvím své servisní a marketingové společnosti podepsala smlouvu o spolupráci se Zámkem Štiřín.

V překrásném prostředí zámeckého areálu nedaleko Prahy nabízejícího mimo 9 jamkového hřiště umístěného v obdivovaném parku i konferenční možnosti až pro 500 osob a ubytování v zámeckých budovách, stejně jako využití wellness či golfových simulátorů, vznikne od 1.května t.r. na převzatém driving range první golfová akademie přímo pod patronací PGAC, nabízející širokou paletu služeb v oblasti výuky golfu. Mezi hlavní cíle akademie bude patřit především osvěta golfu pro zájemce všech věkových úrovní a rodinného sportu.

V této akademii budou působit přední čeští profesionálové a členové PGAC, kteří budou výuku a chod akademie zajišťovat na denní bázi. V základní nabídce budou individuální i skupinové lekce, dětské kurzy a kurzy pro začátečníky, ale i denní programy zaměřené na specifická témata (biomechanika, krátká hra aj.).

Spolupráce se Zámkem Štiřín umožňuje PGAC představit velmi ambiciózní projekt, který je otevřen všem členům a široké veřejnosti. Ve spojení s možností golfové hry, vynikající kuchyní a ubytováním je tento počin příslibem růstu významu značky PGAC jako nového partnera štiřínského zámku.