Pracovní nabídka BestGolf

Vážení přátelé, členové PGA, golfisté,

rádi bychom Vás oslovili s nabídkou spolupráce v rámci právě dokončeného indoorového fittingového centra včetně moderního Trackman 4 simulátoru. V současné době hledáme šikovného golfového profesionála, který je zběhlý v oblasti fittingu golfových holí či by se této činnosti chtěl v budoucnu věnovat a rozšířit si své znalosti a schopnosti, neboť tréning a fitting má velmi úzkou vzájemnou vazbu. Rovněž oceníme i pozitivní a profesionální přístup ke klientům, golfistům.

Kromě jednoho z nejmodernějších indoorových prostředí Vám můžeme nabídnout rozsáhlý a stabilní kmen klientů, a to zejména z řad cca 700 členů našeho golfového klubu. V úvahu připadá spolupráce na částečný úvazek, plný úvazek či živnostenský list. V případě práce na plný úvazek můžeme nabídnout zajímavé platové podmínky (v závislosti na zkušenostech a praxi), motivační bonusy, zaměstnanecké benefity a zázemí stabilní firmy. Na trhu působíme již více než 20 let.

Pokud se vzájemná spolupráce osvědčí, rádi bychom ji rozvíjeli i na obchodní úrovni, a to zejména v oblasti korporátního obchodu, tréningu golfistů, případně v dalších oblastech.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám prosím Vaše CV na emailovou adresu kuskov@bestgolf.cz

S pozdravem/Best regards

 

Ing. Marek Kuskov
sales manager
GSM: +420 777 109 108
kuskov@bestgolf.cz