Golf Club Kynžvart – poděkování za spolupráci v roce 2019

Rádi bychom tímto poděkovali Golf Club Kynžvart za celoroční spolupráci a zejména za péči a servis, který poskytovali po celý rok 2019 našim členům.

Členové PGAC mají možnost na tomto hřišti neomezené hry. Navíc denně mohou využít pro svou výhradní potřebu 100 míčků na Kynžvartu a 80 míčků na Kořenci.

Více informací o Golf Club Kynžvart:

Golfový areál leží v překrásném prostředí historického zámeckého parku v anglickém stylu, založeného v letech 1821-1831 kancléřem Metternichem.Resort je citlivě zasazen do historicky i přírodně výjimečného prostředí s kulisou klasicistního zámku.

Nádherné, 18 jamkové hřiště s nálepkou GENIUS LOCI, je svým designem pro většinu hráčů nezapomenutelným zážitkem. Není to náhoda, že každá jamka má své jméno a svůj vlastní příběh. Překrásným vzhledem a kvalitou hracích ploch se řadí mezi TOP hřiště v České republice.

Areál byl navržený slavným golfovým designérem Christophem Städlerem, který využil dispozic zámeckého lesoparku, okolní přírody a kombinací tradičních i moderních prvků se podařilo vytvořit rozmanité a pestré hřiště ve stylu parklandu. Hřiště svým rozložením odpališť uspokojí jak náročné golfové profesionály a amatérské hráče, tak i rekreační hráče. Kromě samotného hřiště jsou zde k dispozici veškeré cvičné plochy.

 

Těšíme se na další společnou sezónu.