Golf & Spa Kunětická Hora – poděkování za spolupráci v roce 2019

Rádi bychom tímto poděkovali Golf & Spa KUNĚTICKÁ HORA za celoroční spolupráci a zejména za péči a servis, který poskytovali po celý rok 2019 našim členům.

Kunětická hora, to je mistrovské hřiště, které je současně partnerským hřištěm PGA of Czech Republic.

Golf & Spa KUNĚTICKÁ HORA to je 18jamkové mistrovské golfové hřiště, které splňuje všechny požadavky a standardy moderního golfového areálu. Autorem golfového hřiště otevřeného v září 2007 u obce Dříteč je špičkový australský golfový designér Graham Marsh, který má za sebou výstavbu více než 80 golfových hřišť po celém světě.

Svojí délkou patří golfové hřiště Kunětická Hora mezi nejdelší golfová hřiště v České republice.

Pro design golfového hřiště je typické množství členitých písečných bunkerů, zvlněné fairwaye a víceúrovňové velké greeny. Vítr na „Kuňce“, jak se hřišti mezi golfisty začalo obecně přezdívat, bude Váš protihráč, se kterým musíte při golfu v každém ročním období určitě počítat.

Jaké další služby můžete v areálu využit?

  • Hotel – 142 lůžek v 57 pokojích a apartmánech.
  • Kongres – konferenční zázemí s kapacitou největšího sálu až 286 osob
  • Restaurace– Cedrus Restaurant se skládá ze 2 částí – z vnitřní restaurace a venkovní terasy. Vnitřní část nabízí kapacitu 100 míst s příjemným posezením u krbu. Letní venkovní terasa má kapacitu 80 osob. V rámci letní terasy, která je částečně krytá, je Vám k dispozici gril a pizzeria (pizza pec). Příjemné posezení s výhledem na golfové hřiště ocení nejen golfoví hráči.
  • SPA– Jedinečné saunové centrum s vůní kanadského cedru, ze kterého jsou sauny postaveny. Centrum je rozděleno na dvě části. Velkorysý veřejný prostor a luxusní privátní část. Saunové ceremoniály, venkovní ochlazovací bazén, saunový bar.

Více informací