Sokrates Golf & Ski Resort Kořenec – poděkování za spolupráci v roce 2019

Rádi bychom tímto poděkovali Sokrates Golf & Ski Resort Kořenec za celoroční spolupráci a zejména za péči a servis, který poskytovali po celý rok 2019 našim členům.

Členové PGAC mají na tomto hřišti možnost neomezené hry. Navíc denně mohou využít pro svou výhradní potřebu 100 míčků na Kynžvartu a 80 míčků na Kořenci.

Více informací o Sokrates Golf & Ski Resort Kořenec:

Na jižní Moravě, v oblasti Boskovicka a Brna a v srdci přírodního parku Řehořkovo Kořenecko, nedaleko Paprče, jednoho z nejvyšších bodů Drahanské vrchoviny, je vybudováno golfové hřiště vycházející z projektu Ing. Libora Jiráska, Golfer spol. s r. o. a Ak. soch. Miloslava Buřivala. Leží na okraji intravilánu obce Kořenec, 10 km od Boskovic, 25 km od Blanska, krajské město Brno je vzdáleno necelou hodinu jízdy (47km), Prostějov asi 25 minut a o něco déle Olomouc.

V současnosti je na Kořenci znormované 18-ti jamkové hřiště, krytý driving range s travnatými odpališti, putting a chipping green, cvičné bankry, stylová klubovna, šatny, sprchy a sauna, hotel a kongresové prostory. Na hřišti najdete dva stylové srubové altánky využívané především jako občerstvovací zastávky pro návštěvníky hřiště.

Velmi nás těší, že se na zmíněných partnerských hřištích mohou připravovat profesionální golfisté na své turnaje a golfové úspěchy.

Těšíme se na další společnou sezónu.