Petr Nič ovládl Mistrovství CZECH PRO AM Teaching Tour 2021

O vítězi Mistrovství CZECH PRO AM Teaching Tour 2021, které se hrálo v pondělí a v úterý na hřišti v Berouně, jenž se připravuje na Ladies European Tour, musel rozhodnout až rozstřel mezi Petrem Ničem a Jiřím Němečkem.

Němeček sice po prvním dnu ztrácel na Niče tři rány, ale díky skvělému výsledku 67 ran ve druhém kole dokázal ztrátu smazat. Podařilo se mu to i přes double bogey na desáté jamce. Vyhrát už po dvou kolech mohl ale Nič, který však na osmnáctce zahrál bogey, a tak se muselo do rozstřelu. V tom byl nakonec úspěšnější hned na první jamce právě Nič a připsal si prestižní turnajovou výhru.

Na třetím místě skončil se ztrátou jedné rány a celkovým výsledkem sedm ran pod par Marek Toman. Pod par hřiště zahrál také Petr Štrougal (-2), Rudolf Nechanický jun. a Vít Šimek měli skóre po dvou kolech rovné paru.

Mezi Apprentice vyhrál suverénně Jan Hejna, který dosáhl skóre 136 ran stejně jako vítězové hlavní kategorie. Od jeho kolegů na stupních vítězů Lukáše Chvapila a Roberta Houdka ho dělilo celkem patnáct ran.

CZECH PRO-AM Teaching Tour 2021 bude pokračovat 19. července na Panororma Golf Resortu v Kácově.

Autor: Martin Kovařík.