Petr Dědek přivede na Albatross Westwooda, Donaldsona a Dalyho

Petr DědekPromotérská společnost Relmost uspořádala tiskovou konferenci, na které její šéf Petr Dědek představil velká jména hráčů srpnového D+D Real Czech Masters a nové partnery akce.

Senzací je oznámení účasti bývalé světové jedničky a držitele dvaačtyřiceti vítězství PGA Tour Lee Westwooda. Na Albatross se také vrátí Jamie Donaldson a velkou novinkou je účast bouřliváka Johna Dalyho. Donaldson je vítězem prvního ročníku Czech Masters, čímž si zajistil účast v Ryder Cupu. Od té doby je jedním z velikých propagátorů akce.
O účast na turnaji je veliký zájem nejen z důvodu vyhlášené péče pořadatele o hráče a jejich rodiny, ale také pro poslední možnost získat body pro účast v týmu Evropy Ryder Cupu.

Z českých hráčů potvrdil Dědek nominaci Relmost Pro Golf teamu, tj. Tintěry, Dědka jr., Kořínka, Suchana a nově Slováka Friesze, s výjimkou Rajmonta, který bude hrát pouze Challenge. Dvě karty jsou určeny pro další dva české hráče, které určí po dohodě s Českou golfovou federací.

vsichni850names
Představitelé

Promotér Petr Dědek oznámil nové hlavní partnery. Jsou to Raiffeisenbank a Škoda Auto. Škoda Auto se tak rozhodla k přelomovému kroku, kdy poprvé po velkých sportech cyklistice a hokeji vstupuje do malého sportu jako je golf. “Dostávali jsme signály od prodejců, že je na čase do tohoto segmentu vstoupit,” informoval šéf marketing Škoda Auto Česká republika Michal Pres. “Golf už dávno ztratil nálepku sportu horních deseti tisíc, stává se rodinným sportem a proto tu sedím,” upřesnil.

VidaDedekPress
Igor Vida, Petr Dědek, Michal Pres

Ředitel Raiffeisen Bank Igor Vida považuje golfisty z významnou cílovou skupinu banky. Golf dobře reprezentuje atributy, ve kterých chce banka vynikat. “Partnerství s vlajkovou lodí českého golfu jsme podepsali na tři roky,” upřesnil Vida.

Petr Dědek také oznámil obnovení téměř všech partnerských kontraktů na další roky, včetně plzeňského Prazdroje. S European Tour má Relmost smlouvu do roku 2018, ale už dnes jedná o dalším prodloužení a navýšení Prize Money. Rozpočet akce se blíží jednomu stu milionu korun.

KLikarLisner
Lubor Klikar a Stanislav Lisner

Na Albatrossu, hřišti nedávno oceněném prestižním titulem  European Tour Destination probíhají veliké změny. Podle manažera Stanislava Lisnera přibudou tři vodní plochy, z toho jedna veliká retenční nádrž jako zásobárna vody. Ze zkrácené  šestnácté jamky se udělá divácká jamka s průchodem z návštěvnické vesničky. Přibude tribunka za jedničkou odpalištěm. Další novinkou budou různé podpůrné prostředky pro udržení diváka: nabitý program pro celé rodiny ve vesničce, navigátoři, kteří budou navádět diváky po hřišti nebo půjčovací rádia s aktualizací zajímavých situací na hřišti.

Přítomný sportovní ředitel České golfové federace Luboš Klikar vysoce ocenil skutečnost, že vstup na turnaj bude bezplatný pro každého registrovaného člena ČGF. Vstupenkou bude členská kartička ČGF.
“Chápeme, že herní příležitosti na Challenge Tour a European Tour v Česku potřebují všichni čeští profesionálové i amatéři. Vážíme si této možnosti získávat zkušenosti na turnajích této kvality,” ocenil Klikar.

Vstupné na Czech Masters se snížilo na 100 kč ve všední den, 200 kč o víkendu a permanentka na celý turnaj stojí 400 Kč. Držitelé platných členských karet ČGF a mládež do patnácti let mají vstup zdarma. Parkování je bezplatné.

Turnaj bude vysílat televize Fanda ze skupiny Nova Group. „Bude to nejrozsáhlejší živé vysílání v historii turnaje D+D Real Czech Masters. Fanda odvysílá v přímých přenosech celkem 18,5 hodiny plus záznamy na stanicích Nova Sport 1 a 2,“ říká Pavel Poulíček, marketingový ředitel Relmostu.

Odkazy: Relmost .. AlbatrossStránky turnaje … Facebook

Lee Westwood – upoutávka na Czech Masters

Vizual800