Ondřej Lieser začíná svou pouť na letošní European tour

Český profesionál a člen PGA of Czech republic Ondřej Lieser, který dokázal v minulém roce ovládnout celý soutěžní ročník Challenge tour, vyrazí ve čtvrtek do svého prvního letošního turnaje na European tour. Startuje totiž na Magical Kenya Open, které se hraje v Karen CC v Nairobi.

Ondřej Lieser odstartuje ve čtvrtek do prvního kola v odpolední skupině, začínat bude z první jamky ve 12:40 místního času, tedy v 10:40 středoevropského času. Jeho spoluhráči budou Jayden Trey Schaper a Alexander Levy. Český profesionál je z této trojice nejvýše postaveným hráčem na světovém žebříku, protože jeho soupeři jsou až ve třetí stovce, zatímco Lieser figuruje na 186. místě. Nicméně i přesto je největší osobností tohoto flightu francouz Levy, který už má na svém kontě pět vítězství na European tour.

Na turnaji v Keni se sice nepředstaví nejužší světová špička, ale i přesto startovní pole nabídne významné hráče European tour jako například Lucase Bjerregaarda, Haotonga Li, Aarona Raie nebo Sama Horsfielda.

Turnaj Magical Kenya Open bude ve čtvrtek od 11:00 vysílat také česká verze Golf channel, takže budete moci sledovat i Ondřeje Liesera v akci!

 

Autor: M. Kovařík, foto: IG Ondřej Lieser