Lázně Bohdaneč Open : Vítězem se stal Filip Mrůzek

V pátek 21. června 2024 se v krásném prostředí Golf Resortu Lázně Bohdaneč konal další turnaj ze série Czech PGA Tour. Hřiště, které prošlo nedávno novými úpravami, bylo skvěle připravené a nabídlo hráčům ideální podmínky pro hru.

Turnaj vyvrcholil napínavou rozehrávkou mezi Filipem Mrůzkem a Štěpánem Daňkem, kteří oba dosáhli shodného výsledku 67 (-6). Mrůzek musel o své vítězství bojovat až se rozhodlo na třetí rozehrávkové jamce, kde se mu podařilo zvítězit parem nad Daňkem. Toto dramatické vyvrcholení turnaje přineslo divákům i hráčům nezapomenutelné okamžiky.

Za své vítězství si Filip Mrůzek odvezl šek na 50 000 Kč, který mu předal hostitel Robert Schovánek a prezident PGA of Czech Republic Jan Mergl. Po slavnostním vyhlášení výsledků turnaje se účastníci mohli těšit na koncert skupiny Queenie, který se konal v prostorách golfového areálu a vytvořil příjemnou atmosféru pro všechny přítomné.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celý turnaj v Lázních Bohdaneč se vydařil nejen díky skvělým sportovním výkonům, ale i díky perfektní organizaci a zázemí, které hráčům a divákům poskytlo komfort a příjemné prostředí.

Zdroj: LT, Foto:LT