Kousková slaví pětadvacátiny a v Londýně chce hrát bezstarostný golf

Watford, 3.7.2024

 

 

Poté, co minulý týden oslavila vysněný postup do Paříže, vzala si týden turnajového volna. Nyní již Sáru Kouskovou čeká další výzva v podání Aramco Team Series v Londýně, kde se od středy do pátku setká golfové pole plné světových hvězd.

 

„Závěr turnaje v Berouně byl velmi emotivní. Byla jsem vyčerpaná jak fyzicky, tak samozřejmě i trochu psychicky. Pár dní jsem si odpočinula, došla k fyzioterapeutce, na masáž, a golfové hole jsem měla poprvé v ruce až ve čtvrtek,“ usmívá se Kousková. „Snažili jsme se s Kubou vše vstřebat, ale čekaly nás i povinnosti spojené s administrativou k OH, takže jsme se rozhodně nenudili. O víkendu jsem se cítila ještě trochu rozlámaná, ale teď už je to daleko lepší.“

 

„V Londýně bych ráda hrála bezstarostný a sebevědomý golf. Na dlouhodobém plánu se nic postupem na OH nemění, stále chceme bojovat o co nejlepší umístění a posouvat se v celoročním žebříčku Order of Merit co nejvýš. Čekají mne do olympijského turnaje dva starty na LET, kde bych chtěla zúročit dobrou práci v tréninku a zároveň se připravit co nejlépe na Paříž,“ komentuje účast na Aramco Team Series v Londýně čerstvě pětadvacetiletá golfistka.

 

Své narozeniny slaví Kousková právě dnes. „Zajdeme si dnes s celou českou enklávou a několika dalšími kamarády na společnou večeři. Rozhodně to nebude nic dlouhého a bujarého, protože mne čeká zítra brzký start. Na hřiště se dostanu už po sedmé, což znamená budíček někdy okolo čtvrté hodiny ranní,“ pousmála se rodačka z Karlových Varů.

 

Do turnaje vstoupí z první jamky v 7:15 a v týmové soutěži jí budou partnerkami Italka Alessandra Fanali, Aunchisa Utama z Thajska a místní amatér.

 

Kontakt pro média/partnery:

Jakub Mejzlík

golf@sarakouskova.com

 

Zdroj: Jakub Mejzlík