Jana Melichová si pochvaluje golfové hřiště Australian Women’s Classic v Bonville

Bonville, Austrálie – Česká golfistka Jana Melichová, po úspěšném účinkování na NSW Women’s Open, se nyní připravuje na druhý Australský turnaj Ladies European Tour – Australian Women’s Classic. Tento turnaj, který startuje již zítra 5. 4. 2023, se odehraje na Bonville Golf Resort.

 

Po příjezdu do Bonville v pondělí, Melichová strávila dny intenzivní přípravou a seznámením s tímto opravdu jedinečným hřištěm. „Hřiště se mi líbí ještě více než Magenta Shores, na kterém jsme hrály minulý týden. Je velmi unikátní a zábavné,“ prohlásila Melichová.

 

Bonville Golf Resort, považovano za nejoblíbenější golfové hřiště v Austrálii. 18jamkové hřiště, byl založeno v polovině 80. let a navrhl ho Ted Stirling. Hřiště je proslulé svými vlnitými fairwayemi, lemovanými lány eukalyptů, přírodními vodními plochami, a živými zahradami, které vytvářejícími dechberoucí, golfový zážitek. Mezi pozoruhodné jamky, patří 485 metrů dlouhá 4. jamka, která je známá svou sedlovou fairwayí a náročným přístupem. Závěrečná 18. jamka (Par 5) na 460 metrů je obzvláště památná pro nutnost riskantní hry a nabízí tak obvykle zajímavé drama pro hráče i diváky.

 

Předpověď počasí na turnajové dny avizuje velké deště a bouřky, což může ovlivnit průběh hry. „Na hru se už těším, ale musíme být připraveni na vše. Doufám, že odehrajeme tři plná kola,“ říká Melichová s nadějí.

 

Melichová zahájí turnaj v pátek ve 8:55 místního času, ve flightu s Indkou Pranavi Urs a Číňankou Tian Xiaolin. Čeští fanoušci budou mít možnost opět sledovat turnaj živě, díky přímému přenosu na O2TV Sport během víkendu.

 

 

Kontakt pro média: tel: +420 775 086 297, e-mail: management@wingsofczechia.com

 

Zdroj: Kateřina Horiszny