IV. Vzdělávací seminář PGAC: Prohlubování dovedností a zkoušky pro studenty

V termínu od pátku 15. září do neděle 17. září 2023 se na nádherném hřišti RGC Beroun uskutečnil IV. vzdělávací seminář v rámci vzdělávacího systému PGAC. Tato událost plně zaměřená na rozvoj dovedností golfových učňů přinesla nesmírně hodnotné zkušenosti a nové poznatky pro všechny zúčastněné.

Seminář byl věnován především praktické části výuky pro učně a studenty. Nebyl to jenom víkend plný golfu, ale také příležitost ke sdílení znalostí a zkušeností.

Důležitou součástí semináře byly postupové zkoušky, které probíhaly v neděli a byly určeny pro studenty I. a II. ročníku. Tyto zkoušky byly náročným testem dovedností a znalostí, které studenti nabrali během svého studia.

Mezi okruhy IV. semináře patřilo patování, krátká hra, výuka základní techniky, diagnostika a příkladové studie. Tyto disciplíny jsou klíčovými a jsou základem pro úspěšnou golfovou kariéru u trenérů.

Na semináři se jako přednášející objevili uznávaní golfoví profesionálové, kteří svými znalostmi a dovednostmi předávali své zkušenosti. Mezi těmito profesionály nechyběli jména jako Jan Mergl, Tomáš Gryc, Karel Skopový jun., Jiří Juhaniak, Jaroslav Krejcar a Jiří Němeček. Jejich bohaté zkušenosti a vášeň pro golf výrazně obohatily program semináře a pomohly studentům posunout své dovednosti na vyšší úroveň.

Celý seminář byl ukázkou toho, jak vzdělávací systém PGAC nabízí komplexní a kvalitní vzdělávání pro studenty. Přináší nejenom možnost zdokonalit se v technice, ale také vytváří prostor pro budoucí profesionály.

IV. vzdělávací seminář vzdělávacího systému PGAC na RGC Beroun byl úspěšnou událostí, která ukázala, že budoucnost českého golfového sportu je v dobrých rukou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: text a foto LT