Gradi Polish Open – vyhrál Francouz Brun, dva Češi v Top 10

PGA of Germany – Pro Golf Tour, Gradi Polish Open by Emeralld, Brzezno, Polsko
(29. – 31.7.2020)

Pátek – finálové kolo
Další titul pro v Česku působícího Francouze Juliena Bruna. Po únorovém Casa Green v Maroku, vyhrál osmadvacetiletý profík z Albatrossu další turnaj ProGolf Tour. V polském Brzeznu hrál ve třech kolech jeden eagle, dvacet birdie a pouhá čtyři bogey (-18). Zvítězil o dva údery před Švýcarem Jeremy Burghausem (-16), o tři před Němcem Dominikem Pietschem (-15). Za vítězství obdržel odměnu 5.000 Eur.
Skvělého výsledku, umístění v Top 10, dosáhli dva čeští hráči. Obhájce loňského vítězství Ondřej Lieser a Jakub Bareš obsadili společně se Švýcarem Marco Itenem skvělou 5. pozici (-12). Získali každý odměnu 1.500 Eur.
Turnaj je velikým úspěchem pro čerstvého profesionála Jakuba Bareše a pro český golfový klub Albatross. Jeho profesionálové Brun, Pospíšil a Bareš dosáhli v Polsku skvělého výsledku.
Na lepší umístění v ProGolf Tour jsou zvyklí naši přední hráči Mrůzek a Matuš. Mrůzek dosáhl na 15. místo (-7), Matuš skončil na 27. místě (-5).

Konečné umístění českých hráčů

Další umístění:  11. Mejow, Galliano (-9), 13. Gradecki (-8), 25. Bem (-6), 30. DePoyen, Walz (-4), 37. Fleer, Veyret (-1),

Konečné pořadí

zdroj: Ivan Paggio, golf.cz