GolfAdvisor.golf Czech Open

Za necelé dva týdny odstartuje na hřišti Beroun GC v termínu 11. – 15. srpna 2021 turnaj GolfAdvisor.golf Czech Open. Dobrou zprávou je, že utěšeně přibývá nejen počet přihlášených hráčů do turnaje, ale také noví partneři. V Berouně si o podíly z celkové dotace 30 000 euro zahraje prakticky kompletní česká profesionální špička včetně Stanislava Matuše, Aleše Kořínka, Šimona Zacha, či Jana Cafourka.

„Aktuálně máme přihlášených téměř 90 hráčů. Proto upozorňujeme, že amatérským hráčům, kteří mají uzávěrku přihlášek 31. 7., už příliš času nezbývá. Navíc se tenčí i počet volných míst. Do limitu čtyřiceti amatérů už zbývá jen posledních sedm míst,“ upozornila ředitelka turnaje Darina Muchová. Profesionálové mají uzávěrku přihlášek do 9. 8. 2021.

Vedle tradičních prize money čeká na hráče řada dalších zajímavých akcí. Včetně tipovací soutěže. „Hráči samotní tipují svůj nejlepší výsledek za první dvě kola. Přesné tipy budou slosovány a hlavní cenou je zapůjčení vozu Mercedes na víkend,“ upřesnila Darina Muchová.

Na třech tříparových jamkách se bude hrát i o zajímavé odměny za dosažené hole-in-one – o luxusní golfový vozík Golf Geum Technology a o luxusní kontinentální postel PiCaSomanufaktury. „Třetí cenu ještě upřesníme, ale rozhodně půjde o hodně zajímavou odměnu,“dodala ředitelka turnaje.

Hotová je už i nová trofej pro vítěze letošního turnaje GolfAdvisor.golf Czech Open. Poprvé bude představena na turnajovém Instagramu. Tam jsou také prezentováni přihlášení hráči, včetně zajímavých videí, která i pobaví. Více najdete na www.golfadvisorczechopen.golf.

Turnaj má nově tři hlavní partnery, jimiž jsou Česká zbrojovka, Česká spořitelna a Servis Praha a.s.

Součástí turnaje jsou i dvě společenské akce. První je Večer partnerů 11. 8., na níž si účastníci vychutnají gastronomii ve stylu La Vie Beef Bistro, Old Hanoi a Ginger&Fred. Druhou Players Party 13. 8. a na programu bude street food festival, živá hudba a trouble shot. Sázet se bude na trefu bazénku ve vodní překážce a vítěz bere vsazený bank.

Kontakty pro více informací:

www.czechopen.golf

Darina Muchová; darina.muchova@czechopen.golf