Golf Hostivař – poděkování za spolupráci v roce 2019

Rádi bychom tímto poděkovali Golf Hostivař za celoroční spolupráci a zejména za péči a servis, který poskytovali po celý rok 2019 našim členům.

Golf Hostivař je moderní golfový areál situovaný ve východní části Prahy. Nabízí kompletní golfovou průpravu od úplných začátků, přes získání zkoušky golfové způsobilosti a nabytí herních dovedností na hřišti veřejné golfové akademie, až po možnost hry na znormovaném 9jamkovém hřišti.

Historie golfu v Hostivaři se začala psát už v roce 2002. V první fázi bylo zprovozněno tréninkové centrum (driving range), v roce 2005 přibyla 9jamková golfová akademie a v roce 2006 bylo otevřeno i 9jamkové golfové hřiště, kde si hráči mohou nadále zlepšovat svůj handicap a účastnit se i golfových turnajů. Momentálně finišujeme stavbu druhé devítky, kterou otevřeme v roce 2020.

Aktuálně doporučujeme Golf Hostivař jako skvělé místo v rámci zimní přípravy v Indoor centru. V prostorách indoor centra naleznete driving range se 14 odpalovacími rohožemi, putting green a tři špičkové 3D simulátory aboutGolf.