Czech Pro-Am Teaching Tour pro Štrougala

Třetí turnaj golfové série Czech Pro-Am Teaching Tour 2022 na hřišti Albatross vyhrál mezi učícími profesionály matador Petr Štrougal. Jako jediný dokázal v těžkých podmínkách a po dvojím přerušení kvůli bouřce zahrát celkově v paru 72, když měl po třech birdie i bogey.

Jen o ránu zpět skončila Zuzana Boučková-Mašínová, která začala dvěma birdie za sebou. Třetí místo se 74 ranami patřilo Filipu Juhaniakovi a až čtvrtý skončil obvykle favorizovaný Petr Nič se 75 údery. V kategorii Apprentice zvítězila Karolína Nováková (78 ran).

Soutěž dvojic patřila profesionálovi Vojtěchu Dostálovi a amatérovi Stanislavu Umovi mladšímu. Mezi nimi a druhými v pořadí, Vladimírem Velenským a Michalem Krameriusem, rozhodla při rovnosti bodů i výsledků obou profesionálů druhá profidevítka (37 versus 39 ran). Mezi amatéry se na domácím hřišti zaskvěl Martin Holub, který nasbíral 38 stablefordových bodů.

Příští turnaj se koná v pondělí 25. července v Kácově a všichni příznivci golfu jsou zváni k diváckému zážitku na Panoramě.

 

zdroj: Čeněk Lorenc, Foto: CPATT