CPG Learning & Performance Institute

Exkluzivní událost, otevřená všem profesionálům PGA a těm, kteří se zabývají  výkonnostním golfem, se bude konat v prestižním areálu Fontana GC (Rakousko). CPG Learning & Performance Institute ve spolupráci s Österreichischer Golf-Verband / Rakouskou golfovou asociací .

Účastníci:

• BERND WIESBERGER – Člen týmu Ryder Cup pro rok 2021 v Evropě poskytuje náhled na jeho strategie a techniku v rámci centra Performance & Competence Center.

• TRACKMAN – Vice President Sales, EMEA, Mike Malone podrobně popisuje, jak může být týmový úspěch založen na datech a jak je uplatňují trenéři a praktici.

• BUSHNELL GOLF – Obchodní manažer – EMEA, Darren Bragg, odhaluje praktickou podporu, kterou Bushnell poskytl vítěznému týmu Solheim Cup Team Europe a jak tyto principy mohou být používány trenéry při růstu a rozvoji sportu.

• JONATHAN MANNIE – Ponořte se do klíčových konceptů vývoje vysokého výkonu pro jednotlivce a týmy z Jonathanových rozsáhlých zkušeností s trénováním různých národních týmů a hráčů.

• EXKLUZIVNÍ VSTUP – Představení CPG Learning & Performance Institut v ÖGV Performance & Competence Center ve Fontaně s novými zařízeními.

INFO O AKCI ⏰ 10:30–18:00 🗓 14. listopadu 📍 Fontana GC, Vídeň, Rakousko – [fontana.at]

Všechny balíčky zahrnují poplatky za akci, oběd a přestávky na kávu. K dispozici jsou balíčky s ubytováním nebo bez něj – více podrobností na https://cp.golf/landp.