Češi na Pro Golf Tour St. Polten

Jan Cafourek, Ondřej Lieser, Aleš Kořínek, Michal Pospíšil a Tadeáš Sedláček se zúčastnili osmnáctého podniku kalendáře Pro Golf Tour v rakouském Neidlingu.
Loni zde Pospíšil po dvou kolech dělil vedení, nakonec skončil čtvrtý (-11).
Hrálo se na hřišti NÖ St. Polten s parem 71. Loni zvítězil tehdy ještě jako amatér Němec Allen John.

Jan Cafourek v úvodu podával fantastický výkon. V prvním kole hrál 66 ran, pět pod par, s šesti birdie a jednám bogey. V druhém kole se ještě zlepšil o jeden úder, hrál 65 ran, šest pod par, se sedmi birdie a jedním bogey. S celkovým skore -11 dělil se tak po prvním kole o  6. místo.
Michal Pospíšil měl za sebou dvě kola s výsledkem 66 a 71, S celkovým skore -5 je na 29. místě (-5)a prošel tak cutem.
Ondřej Lieser hráál konzistentní golf s výsledky 69,69 (-4). Byl na 41. místě a  také prošel cutem.
Aleše Kořínka, který by po výsledku -1 cutem neprošel, potkala také vzhledem k poznámce u jeho jména DQ – diskvalifikace.
Tadeáš Sedláček  s výsledky 76,70 (+4) zůstal osm ran za hranicí cutu a v turnaji dále nepokračoval.

Poslední kolo zvládl z Čechů nejlépe Ondřej Lieser. Eagle, pět birdie a double bogey daly v součtu s pary skvělý výsledek 65 ran, šest pod par a posun o 25 příček na konečné  16. místo (-10).
Jan Cafourek se v posledním kole o sedm ran zhoršil. Hrál 72 ran se čtyřmi birdie, třemi bogey a jedním double bogey. Stálo ho to deset pozic a sdílí s Lieserem konečné 16. místo (-10).
Michal Pospíšil hrál poslední den skvěle. Šest birdie a jedno double bogey, 67 ran, čtyři pod par. Získal šest příček a umístil se na 23. pozici.
Zvítězil jednička žebříčku Němec Hurly Long s rekordním skore 64,65,60 (-24). O čtyři údery za sebou nechal dva Holanďany Dylona Bosharta a Robbie Van Westa (oba -20).