Cafourek prošel cutem na Challenge v Belgii a skončil na 50. pozici

Neděle – finálové kolo.
Jan Cafourek se při své premiéře na Challenge tour umístil na 50. pozici,(+1) přičemž velikým úspěchem byl již postup cutem. V posledním kole zahrál Cafourek výsledek 76 ran, který jej z první třicítky odsunul do první padesátky. I tak za sebou nechal dalších čtrnáct hráčů  a prokázal, že se Relmostu přidělení karty tomuto hráči vyplatilo.
Další čeští hráči Ondřej Lieser, Daniel Suchan a Cyril Suk cutem neprošli.

Sobota – 3. kolo
Ve třetím kole se Cafourek zhoršil  o pět ran, ale stále se drží v první třicítce. Se skore -3 je na  25. místě. Vedou Skot McLeary a Francouz Russo se skore -8.

Turnaj KPGM Trophy ze série Challenge Tour se koná o víkendu 11. – 14.6.2015 na hřišti Golf de Pierpoint v belgickém Les Bons Viliers. Díky hracím kartám od českého promotéra Relmost se turnaje účastní čtyři Češi: Daniel Suchan, Ondřej Lieser, Cyril Suk a poprvé v životě hraje Challenge Tour Jan Cafourek.

Cafourek skončil na nedávném turnaji Pro Golf Tour v rakouském Adamstalu třetí. “Na základě jeho výkonů na Pro Golf Tour jsme mu nabídli hrací kartu,“ uvedl Petr Dědek, majitel Relmostu.

Jan Cafourek je po dvou kolech na skvělé 17. pozici a s rezervou čtyř úderů prošel při své premiéře cutem. Pomohlo mu k tomu Hole in One na 15. jamce prvního kola, ale především skvělý výkon v druhém kole, kdy zahrál 68 ran (-4).

Další čeští hráči Ondřej Lieser, Daniel Suchan a Cyril Suk cutem neprošli.

Leaderboard

.