Challenge Tour, Made In Denmark, Aalborg – Cafourek skončil na 62. místě

AalborgEuropean Challenge Tour – Made in Denmark, Aalborg, Dánsko (30.6. – 3.7.2016)

Neděle – poslední kolo
Jan Cafourek přinesl v neděli nejvyšší výsledek všech kol. Dvě birdie, dvě bogey a dvě double bogey  znamenají výsledek 75 ran, čtyři nad par. Cafourka stál tento výsledek třináct příček pořadí, skončil na 62. pozici (+5).

Zvítězil Němec Bernd Ritthammer (-12) před Holanďanem Van Den Waartem (-11) .

Konečná skorkarta Jana Cafourka:

CAfoureAlalborg4k

 

Sobota – 3. kolo
Český profesionál Jan Cafourek podává v Aalborgu vyrovnaný výkon. Zahrál tři kola v rozpětí jednoho úderu. Po kolech 71,72 zahrál ve třetím kole opět 71 ran. Skorkarta je tentokrát mnohem barevnější. Zapsal čtyři birdie, dvě bogey a jedno double bogey. V probíhajícím kole je se skore +1 v druhé padesátce pořadí.
Petr Gál a Stanislav Matuš neprošli cutem.

Skorkarta Jana Cafourka po třech kolech:

CAfoureAlalborg3k

Leaderboard
.

Pátek – 2. kolo
Jan Cafourek hrál v druhém kole 72 úderů, jednu ránu nad par. Jeho skorkarta je skoro čistá, zapsal pouze jedno birdie a dvě bogey. S celkovým skore 143 (+1) je přesně na aktuální hranici postupu a v sobotu nastoupí do dalšího kola.

Nepostoupí Stanislav Matuš ani Petr Gál (oba +6).. Matuš zopakoval včerejších 74 úderů a zůstal pět ran za hranicí cutu. Petr Gál se v druhém kole zhoršil o šest úderů a se stejným skore jako Matuš v turnaji končí.

Čtvrtek – 1. kolo
Jan Cafourek a Petr Gál hráli první kolo shodně v paru, 71 úderů. Cafourek složil výsledek ze dvou birdie a dvou bogey v první devítce. V druhé hrál samé pary. Gál sestavil výsledek ze čtyř birdie a čtyř bogey. Oba začínají šestou desítku pořadí.
Stanislav Matuš startoval z desátého odpaliště a první devítku šel v paru se dvěma birdie a dvěma bogey. V druhé devítce nasbíral čtyři bogey a jedno birdie. Celkem 74 úderů (+3) a umístění na začátku druhé stovky pořadí.

Vede Američan John Hahn se skore -7.

Úvod
Čeští profesionálové Jan Cafourek, Petr Gál a Stanislav Matuš se účastní turnaje série Challenge Tour v dánském Aarlborgu.

Stanislav Matuš se turnaje účastní díky kartě od společnosti Relmost, „Jsem rád, že se díky dobré spolupráci Relmostu a Prague Golf Teamu mohu zúčastnit tak kvalitního turnaje a srovnat se s těmi nejlepšími hráči kategorie Challenge Tour,” říká Matuš. Určitě se na turnaj moc těším, protože mám v posledních týdnech dobrou formu, a věřím, že ji potvrdím právě v Dánsku. Turnaj moc dobře zapadá do mého kalendáře. Rovnou z Dánska přejíždím na dva další německé turnaje Pro Golf Tour, která je mojí letošní dlouhodobou prioritou. Mám zde v případě umístění v TOP 5 velmi reálnou šanci na postup do Challenge Tour 2017.“ 

Turnaj má dotaci 180.000 eur, pro vítěze je připravena prémie 28.800 eur.
Hraje se na hřišti s parem 71 a délkou 6.769 metrů.

Leaderboard

Odkazy:Aalborg GKHřiště na satelitní mapěStránky turnaje

.