Andreas Kali – Rozvoj juniorských hráčů

PGA of Czech Republic si pro Vás připravila rozšiřující seminář s Andreasem Kalim (Dánsko) na téma Rozvoj juniorských hráčů, jak vytvořit různá výuková cvičení a golfový švih, který se bude konat v pondělí 24. dubna v areálu Royal Golf Club Beroun. 
 

Andreas Kali 

Andreas Kali má ve své rodné zemi Dánsku velký vliv. Je hlavním trenérem Dánské juniorské golfové akademie a vytváří to, čemu říkáme továrnu na golfové švihy. Na svůj Instagram nahrává švih za švihem mladých superhvězd. Málokdy slyšíme Andrease mluvit o golfové filozofii, raději nechává mluvit za sebe činy svých studentů. Pokud by jsme hodnotili jeho práci, tak je to opravdu pohled, na který se dá dívat.

Andreas je hlavním trenérem Dánské juniorské golfové akademie (DJGA), navíc je zařazen mezi nejlepší mezinárodní učitelé dle Golf Digest a má titul Dánský učitel PGA roku 2021.

Dánská juniorská golfová akademie pomohla na vrchol od svého založení v roce 2007 více než 160 hráčům. Vyprodukovala účastníky Solheim cupu, olympijských her, vítěze Eisenhowerovy trofeje, evropské šampiony, vítěze DP World Tour, Challenge Tour OoM, NCAA, americké a národní šampiony.

Jak sebe vidí Kali

Stal jsem se golfovým trenérem, protože na golfu miluji vše. Miluji být součástí hry a rád pomáhám lidem s jejich hrou.

Co mě na práci trenéra motivuje nejvíc, je rozvoj. Jak vývoj mých studentů, tak můj vlastní. Nesnáším stát na místě ve svém vlastním vývoji, takže se vždy snažím dozvědět více o technice, učení, vývoji a komunikaci. Mám nějaké základní ideje, ale jsem velmi flexibilní, pokud lze obhájit něco jiného (nového, co dává lepší smysl). Myslím, že to také zlepšuje mé studenty.

Chtěl bych být vnímán jako kouč, který je zapálený pro svou profesi. Také bych chtěla být vnímána jako inspirativní, upřímná, vstřícná osoba.

Být otevřený, upřímný a pracovitý pro mě hodně znamená, jak na hřišti, tak mimo něj.

Téma: Rozvoj juniorských hráčů – jak vytvořit různá výuková cvičení a golfový švih
Lektor: Andreas Kali (Dánsko)
Termín: pondělí 24. dubna od 9:00 do 18:30

Místo: Royal Golf Club Beroun
Cena: člen PGAC 1000Kč / nečlen 4000,-Kč
Přihlášky: pga@pga.cz do 20.4. 2023
Program:

09:00-11:00 – Co je DJGA?

11:30-13:30 – Jak mohu pomoci juniorskému golfistovi? Jak a proč jsou hráči rozděleni do skupin?

13:30-14:30 – Oběd

14:30-16:30 – Kdy co cvičíme? Hry vedené s omezením

16:30-17:30 – Moje modelové švihy a případové studie studentů

17:30-18:30 – Otázky a odpovědi

Přihlášky můžete zasílat na pga@pga.cz do 20.4. 2023.