15. ročník ART ECON Středoškolského poháru je minulostí

Ve čtvrtek, 23.9.2021 se za ideálních skórovacích podmínek odehrál jubilejní 15. ročník Středoškolského poháru. Novým ročním držitelem putovního Středoškolského poháru se stalo družstvo Art-Econ-SŠ a VOŠ Praha ve složení Melánie Vendelbergerová, Matyáš Vysušil a Jan Wdowka. Druhé místo získal tým Gymnázia Jana Palacha Praha, který tvořili Natálie Saint Germain a Timotej Formánek. Třetí skončilo Gymnázium Josefa Kainara z Hlučína, za který hráli Klára Bradáčová, Jan Haladej a Viktor Sokolovský.

V nově vypsané soutěži nazvané Středoškolský pohár jednotlivců zvítězil Jan Wdowka z Art Econ (72), o ránu před Timotejem Formánkem, a na třetím místě skončila ran zahrála Natálie Saint Germain (+5), oba z Gymnázia Jana Palacha.

Hymnu zazpívala patronka 15.ročníku vášnivá golfistka mezzosopranistka Štěpánka Pučálková, sólistka Sempreoper v Drážďanech. Slavnostní odpal symbolicky uskutečnil Ingolf a Art Econ prostřednictvím svých zástupců, člena PGA of Czech republic Alana Babického a Davida Kloučka.

Pořadatelem je promotérská a servisní agentura Ingolf s.r.o.. Spolupořadateli ART ECON SŠ a VOŠ a Česká golfová federace.

Autor: Tisková zpráva Ingolf s.r.o., foto Ivan Paggio.