Předmět Počet hodin Lektor
Biomechanika 6 Mgr. Tomáš Gryc, Ph.D.
Course management 6 Ing. Alan Babický, MBA
Cvičení a případové studie 6 Jan Mergl / Jiří Němeček
Diagnostika a analýza 6 Mgr. Tomáš Gryc, Ph.D.
Fitting 10 Ondřej Trupl
Golf a životní prostředí 2 Jan Mergl
Kondiční příprava 6 PhDr. Aleš Kaplan, Ph.D.
Krátká hra 10 Jiří Němeček / Karel Skopový jun.
Nauka o hřišti 4 Mgr. Filip Juhaniak
Obchod (marketing a management) 4 Ing. Alan Babický, MBA
Psychologie 6 Mgr. Pavel Máj
Putting 4 Karel Skopový jun.
Švihové modely 6 Ing. Alan Babický, MBA
Traumatologie a kompenzační cvičení 6 PhDr. Andrea Levitová, Ph.D.
Tvorba tréninkového plánu 4 Mgr. Tomáš Gryc, Ph.D.
Vedení TCM 4 Karel Skopový sen.
Výuka dětí 4 Petr Moučka / Jan Mergl
Výuka golfu 6 Jan Mergl, Jiří Němeček

 

4. seminář (22. – 23. září 2017)
1. ročník 2. ročník 3. ročník
Pátek 9:00 – 10:30 Fitting – O. Trupl Diagnostika – T. Gryc Krátká hra – J. Němeček
10:45 – 12:15
 
13:15 – 14:45 Fitting – O. Trupl Cvičení a studie – J. Mergl Výuka golfu – J. Němeček
15:00 – 16:30
16:45 – 18:15
 
Sobota 9:00 – 10:30 Výuka golfu – J. Mergl Krátká hra – J. Němeček Fitting – O. Trupl
10:45 – 12:15
 
13:15 – 14:45 Krátká hra – J. Němeček Výuka golfu – J. Mergl Fitting – O. Trupl
15:00 – 16:30
16:45 – 18:15
Neděle 9:00 – 10:30
10:45 – 12:15
13:15 – 14:45
15:00 – 16:30
16:45 – 18:15

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam eu hendrerit nunc. Proin tempus pulvinar augue, quis ultrices urna consectetur non.

2. seminář (21. – 23. 4. 2017)
Pátek 9:00 – 10:30 Kompenzační cvičení – P. Hráský
10:45 – 12:15
13:15 – 14:45 Kompenzační cvičení – P. Hráský
15:00 – 16:30 Tréninkový plán – T. Gryc
16:45 – 18:15
Sobota 9:00 – 10:30 Vedení TCM – K. Skopový
10:45 – 12:15
13:15 – 14:45 Course Management – A. Babický
15:00 – 16:30
16:45 – 18:15
Neděle 9:00 – 10:30 Golf a životní prostředí – J. Mergl
10:45 – 12:15 Obchod – A. Babický
13:15 – 14:45 Biomechanika – T. Gryc
15:00 – 16:30
16:45 – 18:15

Vzdělávací a metodická komise si vyhrazuje právo na změny v rozvrhu.

1. seminář (3. – 5. 2. 2017)
Pátek 9:00 – 10:30 Pravidla – L. Klikar
10:45 – 12:15
13:15 – 14:45
15:00 – 16:30
16:45 – 18:15
Sobota 9:00 – 10:30 Kondice – A. Kaplan
10:45 – 12:15
12:30 – 13:45
13:15 – 14:45
15:00 – 16:30 Psychologie – P. Máj
16:45 – 18:15
Neděle 9:00 – 10:30 Obchod – A. Babický
10:45 – 12:15 Švihové modely – A. Babický
13:15 – 14:45 Švihové modely – A. Babický
15:00 – 16:30
16:45 – 18:15 Psychologie – P. Máj

Vzdělávací a metodická komise si vyhrazuje právo na změny v rozvrhu.