Předmět Počet hodin Vyučující
Anatomie 4 Mgr. Pavel Hráský, Ph.D.
Bezpečnost, prostředí a budování kariéry 4 Mgr. Tomáš Gryc, Ph.D.
Biomechanika 6 Mgr. Tomáš Gryc, Ph.D.
Cvičení a případové studie 6 Jan Mergl / Jiří Němeček
Fitting 10 Ondřej Trupl
Full Swing 6 Jan Mergl / Ing. Alan Babický, MBA
Krátká hra 10 Jiří Němeček / Karel Skopový jun.
Obchod (marketing a management) 6 Ing. Alan Babický, MBA
Organizace soutěží 6 PhDr. Luboš Klikar
Právo 4 Mgr. Barbora Barcalová, MBA
První pomoc a regenerace 4 PhDr. Andrea Levitová, Ph.D.
Putting 4 Karel Skopový jun.
Sportovní trénink 6 Doc. PaedDr. Tomáš Perič, Ph.D.
Výuka dětí 4 Petr Moučka / Jan Mergl
Výuka golfu 10 Jan Mergl, Jiří Němeček
Základní technika golfu 10 Jan Mergl
4. seminář (22. – 23. září 2017)
1. ročník 2. ročník 3. ročník
Pátek 9:00 – 10:30 Fitting – O. Trupl Diagnostika – T. Gryc Krátká hra – J. Němeček
10:45 – 12:15
 
13:15 – 14:45 Fitting – O. Trupl Cvičení a studie – J. Mergl Výuka golfu – J. Němeček
15:00 – 16:30
16:45 – 18:15
 
Sobota 9:00 – 10:30 Výuka golfu – J. Mergl Krátká hra – J. Němeček Fitting – O. Trupl
10:45 – 12:15
 
13:15 – 14:45 Krátká hra – J. Němeček Výuka golfu – J. Mergl Fitting – O. Trupl
15:00 – 16:30
16:45 – 18:15
 
Neděle 9:00 – 10:30  
10:45 – 12:15
13:15 – 14:45
15:00 – 16:30
16:45 – 18:15

 

3. seminář (9. – 11. června 2017)
1. ročník 2. ročník 3. ročník
Pátek 9:00 – 10:30 Výuka dětí – P. Moučka Diagnostika – T. Gryc Putting – K. Skopový
10:45 – 12:15
13:15 – 14:45 Výuka golfu – A. Babický Krátká hra – K. Skopový Diagnostika – T. Gryc
15:00 – 16:30
16:45 – 18:15
Sobota 9:00 – 10:30 Putting – K. Skopový Výuka dětí – P. Moučka Nauka o hřišti – F. Juhaniak
10:45 – 12:15
13:15 – 14:45 Full Swing – A. Babický Nauka o hřišti – F. Juhaniak Krátká hra – K. Skopový
15:00 – 16:30
16:45 – 18:15
Neděle 9:00 – 10:30 Krátká hra – K. Skopový Full Swing – J. Mergl Výuka dětí – O. Špůr
10:45 – 12:15
13:15 – 14:45 Cvičení a studie – J. Mergl Putting – K. Skopový Cvičení a studie – O. Špůr
15:00 – 16:30
16:45 – 18:15

 

2. seminář (21. – 23. 4. 2017)
Pátek 9:00 – 10:30 První pomoc a regenerace – E. Prokešová
10:45 – 12:15
13:15 – 14:45 Obchod – A. Babický
15:00 – 16:30
16:45 – 18:15
Sobota 9:00 – 10:30 Základní technika – J. Mergl
10:45 – 12:15
13:15 – 14:45 Biomechanika – T. Gryc
15:00 – 16:30
16:45 – 18:15
Neděle 9:00 – 10:30 Prostředí a kariéra – T. Gryc
10:45 – 12:15
13:15 – 14:45 Výuka a trénink golfu – J. Mergl
15:00 – 16:30
16:45 – 18:15

Vzdělávací a metodická komise si vyhrazuje právo na změny v rozvrhu.

1. seminář (3. – 5. 2. 2017)
Pátek 9:00 – 10:30 Pravidla – L. Klikar
10:45 – 12:15
13:15 – 14:45 Pravidla – L. Klikar
15:00 – 16:30
16:45 – 18:15
Sobota 9:00 – 10:30 Anatomie – P. Hráský
10:45 – 12:15
12:30 – 13:45
13:15 – 14:45 Sportovní trénink – T. Perič
15:00 – 16:30
16:45 – 18:15
Neděle 9:00 – 10:30 Právo – K. Pokorná
10:45 – 12:15
13:15 – 14:45 Organizace soutěží – L. Klikar
15:00 – 16:30
16:45 – 18:15

Vzdělávací a metodická komise si vyhrazuje právo na změny v rozvrhu.