Vítězství Ondřeje Liesera na Pro Golf Tour v Polsku Moneta Czech PGA Tour vyhráli Stanislav Matuš a Lucie Hinnerová Vítězství Jana Cafourka na Pro Golf Tour Výsledky III. Playing vs. Teaching PRO 2019 Karlštejn Aktivní spuštění a mediální komunikace projektu Hraj golf, změň život je tady! Hřiště, na kterém se finančně podílel také anglický král Eduard VII.? To je Royal Golf Club Mariánské lázně Kunětická hora, jedno z partnerských hřišť PGA of Czech Republic Termíny nové série MONETA Czech PGA Tour 2019 jsou známé! PGAC se stává provozovatelem projektu Hraj golf změň život

Neuvěřitelný úspěch Kláry Spilkové v historii českého golfu. Získala kartu na americkou golfovou sérii!

17 Čvc. 2019

Nejkvalitnější turnaj Czech Pro-Am Teaching Tour

Tak výsledkově kvalitní turnaj ještě Czech Pro-Am Teching Tour ve svých osmi ročnících nezažila. Přesně ve čtvrtině prázdninového času se odehrálo letošní čtvrté klání a na Karlštejně to byly parádní výkony. 

Na top 10 bylo u profesionálů pot[...]

16 Čvc. 2019

Vlašínová a Krásová na Letas ve Španělsku

České profesionálky Kateřina Vlašínová a Kateřina Krásová se španělské Valencii účastní Santander Golf Tour, dvanáctého podniku sezóny LET Access 2019.

Turnaj má rekordní účast 108 hráček. Na startu budou vítězka minulého  Ribeira Sacra&n[...]

14 Čvc. 2019

Vlčková na Symetra Donald Ross Classic

Po dvoutýdenní přestávce nastoupila minulý týden Vlčková na svůj dvanáctý turnaj sezóny.  Donald Ross Classic je čtrnáctý pořad letošní Symetra Tour. Česká hráčka zde loni poprvé po jedenácti turnajích neprošla cutemHrálo 114 hráček, cut pustil do třetí[...]

8 Čvc. 2019

Další turnaj Moneta Czech PGA Tour se blíží

Již 4. turnaj Moneta Czech PGA Tour se bude konat v období 18. – 20. 7. v tradiční destinaci malebné bezskydské přírody na golfovém hřišti v Ropici.

Hráči se mohou těšit na vždy skvěle připravené hřiště a atmosféru, která jde ruku v ruce s m[...]

Kalendář nadcházejících událostí

červenec, 2019

Ve vybraném měsíci nejsou žádné události

Stáhnout všechny události jako ISC soubor

Víte, kdo má dnes narozeniny?

V tento den nemá nikdo z členů PGA of Czech Republic narozeniny. Nezapomeňte to zítra zkontrolovat.
275
Členů PGA of Czech Republic
6
profesionálních turnajů
5
rozšiřujících seminářů

Partneři PGA of Czech Republic

Představujeme Vám partnery Czech PGA na rok 2018:

Moneta Money Bank

Generální partner Tour


Moneta Money Bank se stala na rok 2017 generálním partnerem Czech PGA Tour, nový ročník tedy ponese oficiální název MONETA Czech PGA Tour 2017.

Fischer Group

Partner


Cestovní kancelář Fischer pokračuje v partnerství s PGA of Czech Republic a i díky její podpoře je možné realizovat další sezónu Czech PGA Tour.

ERV Evropská pojišťovna

partner

Hledáte svého trenéra?

Na stránkách Czech PGA najdete seznam všech členů PGA of Czech Republic, mezi kterými si snadno vyberete svého trenéra golfu.
Nejste z Prahy? Nezoufejte, kvalitní trenér se totiž najde ve všech částech České republiky. Vyberete si profesionála, který Vám nejen zlepší švih, odpal, krátkou hru, ale také vás seznámí z golfovou etiketou a pravidly golfu. PGA of Czech Republic garantuje proškolené profesionály, kvalitní výukový systém a služby se 100% přidanou hodnotou!
X