Winter League – Arron Leitmannstetter z Německa zahrál 66 (-5) a vyhrál Green Golf Open.

16. 12. Se odehrál první indoorový turnaj se zimní série Winter League, která je herní příležitostí hlavně pro naše členy. Nejvíce hráčů se sešlo v Green Golf Centru v Šestajovicích, což je i hlavní myšlenka těchto turnajů, abychom se i přes zimu scházeli, hráli a tvořili aktivní komunitu PGA.  Celková účast na turnaji byla 13 hráčů z toho 9 jěště hrálo v Šestajovicích miniturnaj o věcné ceny od partnerů serie.
Účast byla mezinárodní, online se připojili hráči v Bohdanči, Třinci a v Mnichově.
V turnaji se rozdělilo v četně bonusů za vložené soutěže 55 000Kč, z toho vítěz si připsal do Order of Merit 16 000Kč. Vítěz celé série si ještě odnese bonus 25 000Kč a navíc nejlepší český hráč vyhrává gril od společnosti Cattara, jedním z partnerů turnaje.
Výsledky turnaje:
1. Aaron Leitmannstetter
2. Matouš Zach
T3 Dominik Pavouček a Lukáš Ješátko
“Jsem malinko zklamaný, čekal jsem větší účast jak v Šestajovicích, tak i mezi národními. Věřím, že další turnaj bude hrát lidí víc. Myslím, že velkou výhodu mají hlavně hráči 45+, protože mohou hrát ze žlutých odpališt, což dělá značný rozdíl. Turnaje se mohou zúčastnit i amatéři,  pro které je to příležitost zahrát si s profesionálními hráči, něco okoukat a zapadnout do naší komunity.” říká pořadatel turnajů Jan Cafourek
Rád bych vás také jménem našeho presidenta Honzi Mergla pozval do dalšího turnaje Cattara Open, který se bude konat 13. ledna v GREEN GOLF CENTRU  v Šestajovicích. Novinkou je delší turnajové okno, hráči mohou turnaj hrát kdekoliv v libovolný čas od 10. do 13. ledna. Organizovaný turnaj je 13.ledna v Šestajovicích od 10:00, kde se jako bonus hraje o věcné ceny.  Tak neváhejte, přihlašovat se můžete na emailu: winterleague24@gmail.com nebo na čisle 602304205.
Zdroj: Jan Cafourek
Foto: Jan Cafourek