Nejúspěšnější na LETAS amatérka Tereza Koželuhová

Finálový turnaj LET Access Series

Lauro, Malaga, Španělsko

20.10.-22.10.2020

5 českých golfistek se zúčastnilo finálového turnaje LET Access Series na hřišti Lauro, nedaleko od Malagy. Turnaj byl z důvodu nepříznivého počasí v průběhu finálového třetího kola zkrácen na dva hrací dny. Nejvýše z českých hráček mezi 98, zejména evropskými profesionálkami, se umístila na 21. místě Tereza Koželuhová s výsledky 72 a 73, celkově +1, když po prvním kole byla 14.

Profesionálka Kateřina Vlašínová zahrála 76 a 71, celkově +3 a skončila 30., Sáře Kouskové za 76, 73, +5, patří 42. místo, Patricie Macková 77, 73, +6, 49. (obě amat.) a Kristýna Napoleová 82, 73, +11, 73.

Letošních zkrácených sérií Ladies European Tour a LET Access Séries se zúčastňovaly i nejlepší české amatérské hráčky, které se mezi profesionálkami určitě neztratily a uhrály řadu cutů a výborných výsledků.

Zajímavý a úspěšný byl i domácí start nejlepší české profesionálky Kláry Spilkové na Ladies European Tour / Tipsport Czech Ladies Open v berounském golfovém resortu v závěru srpna.

Posledním profesionálním dámským turnajem na evropském území ze série Ladies European Tour bude na španělském hřišti . O účast na tomto turnaji usiluje amatérka Tereza Koželuhová.