Matuš skončil na Kaskádě ve druhé desítce

V neděli skončil na Kaskádě turnaj Kaskáda Golf Challenge, který se hrál v rámci Challenge Tour. Nejlepším českým hráčem v turnaji byl Stanislav Matuš, jenž obsadil osmnáctou příčku s výsledkem -9.

Matuš si v pořadí mírně pohoršil oproti třetímu kolu, protože jeho finálová runda byla hodně divoká celkem šest birdie, pět bogey a sedm parů. Další čeští zástupci se zařadili do šesté desítky turnaje. Jan Cafourek obešel poslední kolo v paru a celkové skóre měl tedy také rovné paru, byl tak 54.. Šimon Zach poslední kolo pokazil, zahrál +6 a díky celkovému skóre +4 skončil na 59. místě.

Vítězem turnaje se stal německý golfista Marcel Schneider s výsledkem -16, získal tak možnost startu na The Open, které startuje za necelé dva týdny.

Autor: Martin Kovařík.