Kondolence PGA of Czech Republic k úmrtí Jiřího Zavázala

Zpráva o úmrtí Jiřího Zavázala staršího nás hluboce zasáhla. Vážili jsme si jej jako průkopníka golfu v České republice, jeho nadhledu a obrovských životních zkušeností vyjádřených jeho osobním mottem: Nic není nemožné. Dovolujeme si vyjádřit hlubokou soustrast jeho rodině a pozůstalým.

Jiří Zavázal se narodil 9. dubna 1949. Golf začal hrát v roce 1968. Jako amatér dosáhl titulu mistra republiky a čtyřikrát mistra republiky v soutěži družstev. Celkem se účastnil 23 ročníků Mistrovství Evropy jednotlivců či družstev a šestkrát Mistrovství světa. V roce 1982 dosáhl 3. místa na Mezinárodním mistrovství Rakouska, byl nejlepším Evropanem.

Byl zakládajícím členem PGA of Czech Republic, zúčastnil se World Cup v Orlandu a dvakrát hrál Volvo tour. Dále obsadil 3. místo v Eurotel tour. Dvakrát také vyhrál Mezinárodní mistrovství České republiky seniorů profesionálů.

Jiří Zavázal byl jeden z nejzkušenějších a nejlepších trenérů.

Poslední rozloučení s Jiřím Zavázalem bude 13. března 2018 od 9.15 hodin v krematoriu Motol. Rodina pozůstalých zve všechny hráče, profesionály, přátele a známé aby se s ním mohli rozloučit.