Druhý turnaj Czech PGA Tour vyhrál opět Matuš

Stanislav Matuš ovládl i druhý turnaj Czech PGA Tour, který se hrál v Darovanském Dvoře pod názvem West Golf Classic 2021. Šlo o jednokolový turnaj, který se hrál na kombinaci devítek Svatá Anna a Jezírka, pro vítěze turnaje bylo připraveno 30 tisíc Kč.

Matuš zahrál na této kombinaci 69 ran, tedy tři rány pod par. Během svého kola zaznamenal pět birdie a dvě bogey. Kromě finanční odměny si odnesl také láhev výborné skotské whiskey, které byly pro vítěze připraveny místo pohárů.

Za druhým Matušem se seřadila hned čtveřice hráčů na výsledku 70 ran, konkrétně šlo o Jakuba Bareše, Štěpána Daňka, Petra Štrougala a Václava Lébla jr.. Štěpán Daněk navíc na šestnácté jamce zaznamenal hole in one.

Na hřišti během turnaje byly vystaveny luxusní vozy Lamborghiny a Bentley. “Máme za sebou další výborný turnaj v naší tour. Je skvělé, že se ho zúčastnili i pravidelný účastník Challenge Tour Standa Matuš nebo Jakub Bareš, který si výborně vedl v minulém týdnu na Pro Golf Tour,” pochvalovala si ředitel Czech PGA Tour Barbora Barcalová.

Autor: Martin Kovařík.