Daněk těsně za TOP 10 na Pro Golf Tour

Několik českých golfistů se zúčastnilo v tomto týdnu Pro Golf Tour v Polsku, kde se hrálo Gradi Polish Open by Emeralld. Nejlépe si z nich vedl profesionál Štěpán Daněk, který především díky výbornému poslednímu kolu za 65 ran (-5) skončil těsně za TOP 10 na dvanáctém místě. K první desítce mu chyběla pouhá jedna rána. Celkově v turnaji zaznamenal skóre -8 po výsledcích 69, 68 a 65 ran.

Druhým českým hráčem, který prošel cutem, byl Michal Pospíšil. Ten nejlepší kolo zaznamenal hned na úvod turnaje, kdy šel hřiště Gradi Golf Clubu za 68 ran (-2), další dvě kola pak zahrál za 71 (+1) a obsadil dělenou 47. pozici.

Aleš Kořínek, Roman Šebrl ani amatéři David Benák a David Hozák neprošli cutem a do posledního kola se tak nepodívali. Vítězem turnaje se stal německý amateré Nick Bachem s celkovým skóre -15.

Autor: Martin Kovařík.