Valná hromada PGA of Czech Republic 2019

PGAC se stává provozovatelem projektu Hraj golf změň život Termíny nové série MONETA Czech PGA Tour 2019 jsou známé! Poděkování partnerům PGA of Czech Republic

Neuvěřitelný úspěch Kláry Spilkové v historii českého golfu. Získala kartu na americkou golfovou sérii!

20 Led. 2019

Valná hromada PGA of Czech Republic 2019

Valná hromada České PGA se uskutečnila v sobotu, 19. ledna 2019 v pražském hotelu Step. Shromáždění bylo nevolební, na programu byla běžná agenda, hodnocení, ocenění, schvalování, rozpočet, plánování nebo výše příspěvků. Významným bodem programu bylo převzetí[...]

11 Led. 2019

PGAC se stává provozovatelem projektu Hraj golf změň život

Profesionální golfová asociace hráčů a učitelů v ČR (PGAC) se stává provozovatelem projektu Hraj golf, změň život. Po takřka rok trvající sérii jednání, kterou odstartovala loni na jaře žádost PGAC, se zástupci ČGF a PGAC domluvili na vstupu PGAC v roli jeho [...]

20 Pro. 2018

Termíny Czech Pro-Am Teaching Tour 2019

V pořadí již osmý ročník Czech Pro-Am Teching Tour zná termíny svých turnajů. V nové sezoně 2019 se tradičně bude hrát v pondělí a jednou, při dvoudenním mistrovství, také v úterý. Hlavními novinkami jsou ovšem hřiště.

Po obvyklém úvodu sezony na konci[...]

20 Pro. 2018

Czech Pro-Am Teaching Tour 2018 podpořil Viktorku

V rámci Czech Pro-Am Teaching Tour a za podpory členů PGA of Czech Republic probíhala celoroční finanční sbírka pro Viktorku Mužíkovou, dětskou pacientku s nádorovým onemocněním mozku.

Rodiče Viktorky velice děkují Czech Pro-Am Teaching Tour, PGA Czech[...]

Kalendář nadcházejících událostí

leden, 2019

Ve vybraném měsíci nejsou žádné události

Stáhnout všechny události jako ISC soubor

Víte, kdo má dnes narozeniny?

V tento den nemá nikdo z členů PGA of Czech Republic narozeniny. Nezapomeňte to zítra zkontrolovat.
275
Členů PGA of Czech Republic
6
profesionálních turnajů
5
rozšiřujících seminářů

Partneři PGA of Czech Republic

Představujeme Vám partnery Czech PGA na rok 2018:

Moneta Money Bank

Generální partner Tour


Moneta Money Bank se stala na rok 2017 generálním partnerem Czech PGA Tour, nový ročník tedy ponese oficiální název MONETA Czech PGA Tour 2017.

Fischer Group

Partner


Cestovní kancelář Fischer pokračuje v partnerství s PGA of Czech Republic a i díky její podpoře je možné realizovat další sezónu Czech PGA Tour.

ERV Evropská pojišťovna

partner

Hledáte svého trenéra?

Na stránkách Czech PGA najdete seznam všech členů PGA of Czech Republic, mezi kterými si snadno vyberete svého trenéra golfu.
Nejste z Prahy? Nezoufejte, kvalitní trenér se totiž najde ve všech částech České republiky. Vyberete si profesionála, který Vám nejen zlepší švih, odpal, krátkou hru, ale také vás seznámí z golfovou etiketou a pravidly golfu. PGA of Czech Republic garantuje proškolené profesionály, kvalitní výukový systém a služby se 100% přidanou hodnotou!
X