Jelikož se blíží závěr roku, nastal čas na obnovu jednání a také rozšiřování portfolia partnerských hřišť a tím poskytování stále lepších podmínek všem členům PGA of Czech Republic.

Mezi letošní partnerská hřiště PGA of Czech Republic patří také Golf Club Mstětice, mistrovské 18-ti jamkové hřiště

Jsme hrdí a tímto oznamujeme, že spolupráci s Golf Club Mstětice prodlužujeme a i pro rok 2020 bude jedním z partnerských hřišť PGA of Czech Republic.

Hřiště ve Mstěticích je svým charakterem inspirováno klasickými skotskými linksy. Hřiště je situováno do mírně zvlněného terénu, dráhy jsou lemovány středně vysokým travním porostem, modelované greeny jsou z velké části chráněny dobře umístěnými pískovými překážkami i vodními plochami. Atmosféru linksu umocňuje mírný vítr, který je ve Mstěticích častým spoluhráčem.

Hřiště se vyznačuje vlídností k hráčům se střední a nižší výkonností tím, že s výjimkou překážek nepřipravuje tyto hráče o zásoby míčů a zároveň je pro hráče s nízkými handicapy výzvou k dosažení skóre odpovídajícímu jejich výkonnosti.

O tom svědčí i to, že hřiště Mstětice hostilo turnaje české profesionální série PGA a každoročně se zde odehraje mnoho sportovních i komerčních turnajů.

Více informací na www.golfmstetice.cz

X