DV pondělí, 4.5. se konal druhý rozšiřující seminář pro členy PGAC a další hosty, tentokrát na téma Krátká hra s túrovým koučem hráčů jako jsou Alex Noren nebo Thomas Bjorn, Viktorem Gustavssonem.

Na semináři se 23 profesionálů, hosté z ČGF a zájemci z řad partnerů PGAC a amatérů věnovali všem parametrům a detailům krátké hry pod vedením bývalého hráče, jehož samotného krátká hra nesla během jeho túrových let punc nejvyšší kvality. 

Po úvodní teoretické dvouhodinovce se posluchači rozdělili do skupin, ve kterých se zabývali nejen vlastním provedením ale i sdílením zkušeností s ideálním přenosem poznatků na své žáky.  

Počasí přálo, tréninkové prostory v Hostivaři posloužily tradičně velmi dobře a tak všichni odcházeli nabiti spoustou nových poznatků. Viktor byl dle svých slov příjemně překvapen počtem členů PGA v České republice a odbornou úrovní těch, kteří se na seminář osobně dostavili. 

Aktuálně je Viktor za svými klienty na PGA Championship na Bethpage, všechny zúčastněné zdraví na dálku z dějiště druhého letošního grandslamového turnaje.

V příštím týdnu obdrží všichni zúčastnění materiály Viktorem slíbené. 

Další rozšiřující seminář se koná 23.9.2019.

X