Jmeném PGA České republiky si vás dovolujeme pozvat na první letošní tzv. “rozšiřující seminář” pro členy PGAC a případně další zájemce.

Dne 4.3. v pražské Hostivaři se představí “ten, který při výuce stojí nohama na zemi”, jak o něm napsal jeden golfový časopis. John Hellstrom si ve světě golfové výuky, která je v zahraničí prosáklá nejrůznějšími marketingovými záchvaty, udržuje pověst člověka, který odolává komplikovaným teoriím a je schopen nabízet svým studentům sice vyšší golfové vzdělání, ale stravitelnou formou vhodnou pro klubové trenéry.

Švéd John Hellstrom má za sebou 30 let kariéry golfového pedagoga, během kterých své metody, měření a další postupy uplatňoval na světových jedničkách, na hráčích s nejdelšími i nejkratšími ranami, s těmi, co trefí grýn prakticky odkudkoliv a těmi, co prakticky jen náhodou a mnohými dalšími cílovými skupinami – od repre týmů amatérů až po národní kouče jednotlivých zemí. John využívá své analytické schopnosti pro zlepšení ne švihu, ale především hráčova výkonu. V roce 2007 získal od švédské PGA titul Trenér roku a je historicky prvním Trackman Masterem na světě. Je autorem či spoluautorem mnoha instruktážních knih.

A těší se na setkání s vámi v Hostivaři, dne 4.3.2019, od 9.00 do 17.00.

Cena semináře pro člena PGAC 2 500 Kč, pro nečlena 3200 Kč. V ceně je občerstvení a oběd. Členové PGAC, kteří se zúčastní tohoto semináře, budou cenově zvýhodněni na další připravovaných rozšiřujících seminářích.

Dotazy a přihlášky posílejte na alan.babicky@pga.cz

John Hellstrom

X