Vážení příznivci golfu, chcete se stát úspěšným trenérem, manažerem resortu, odborníkem v golfovém prostředí?
Staňte se členem české PGA a nastupte do vzdělávacího programu české PGA pro golfové profesionály. Vzdělávací program trvá tři roky a po jeho úspěšném dokončení se můžete stát učícím profesionálem (tzv. teaching pro). Co tedy musí splňovat každý uchazeč, který se chce stát členem PGA of Czech Republic a nastoupit do stuidia v kategorii učeň / Apprentice?

  • musí mu být alespoň 18 let
  • musí mít ukončené alespoň 12-leté vzdělání (je požadován doklad ve formě PDF)
  • každý žadatel musí předložit souhlas od ČGF s přestupem mezi profesionály
  • členem ČGF či jiné národní asociace musí být alespoň 6 let
  • je vyžadována smlouva, smlouva o smlouvě budoucí či pouze potvrzení od osoby s patřičnými kompetencemi (manager, majitel, prezident) s golfovým klubem kde bude žadatel v budoucnu působit.
  • HCP pro muže i ženy je 6,4 a nižší. Tento výsledek musí být potvrzen minimálním zahráním 5-ti turnajů v daném roce, kde na alespoň 3 z nich byl zahrán výsledek potvrzující tento HCP

Takto zpracovanou žádost uchazeč odešle na adresu pga@pga.cz nejpozději do 31.12.2018. Následně takovou žádost posoudí Představenstvo PGA of Czech Republic a úspěšné kandidáty pozve na Valnou hromadu PGA of Czech Republic kde budou slavnostně přijati mezi členy PGA.

Do svého přijetí musí každý úspěšný kandidát zaplatit vstupní poplatek 5000,- Kč, členské poplatky na rok 2019 8500,- Kč a poplatek za první rok studia 20000,- Kč.

Přesné podmínky pro přijetí ke studiu naleznete na následujícím odkazu

Každý ročník studia se skládá ze 100 hodin teorie a praxe. Studium vede tým odborných lektorů z řad českých i zahraničních PRO, odborníků z řad psychologie, medicíny, fyzioterapie apod. Všechny předměty musí vyhovovat systému EELS (European Education Level System) PGA’s of Europe.

Více informací o studiu můžete nalézt v článku manažera vzdělávání PGA, pana Alana Babického

Každý rok je organizováno mnoho rozšiřujících seminářů pro všechny členy PGA of Czech Republic. Kalendář seminářů roku 2018 naleznete ZDE

Atmosféru posledního semináře na téma patování pod vedením pana Hurriona (trenéra hráčů zvučných jmen jako jsou Padraig Harrington, Rory McIlroy či Danny Willet) naleznete ZDE

X